Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » "A felhők fölött 3 méterrel"...

"A felhők fölött 3 méterrel" főszereplői, vagyis Mario Casas és María Valverde együtt vannak-e vagy sem, a való életben? Tudom, hogy a képek, meg a hírek azt mutatják, hogy igen, de most már olyat is hallottam, hogy szakítottak.

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy együtt vannak! Szakításról nem hallottam! A felhők fölött 3 méterrel című film forgatásán szerettek egymásba 2010-ben! Hol olvastad/hallottad?
2012. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kicsit kutakodtam, ahogy olvasom és a képeket látva összehozták Clara Lago-val, akivel együtt szerepeltek a " A felhők fölött 3 méterrel" folytatásában! De szerintem Maria Valverde a barátnője a valós életben!
2012. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát Igen, Clara-val tényleg összehozták, de szerintem nem igaz. Bár ki tudja ezeknél a celebeknél :P Egyébként a youtubon van pár video, amiben ezt lehet hallani. Bár a spanyol tudásommal a piacon is eladhatnak :)) Szóval semmi sem biztos. De aki jobban tud spanyolul, az cáfolja, vagy erősítse meg a választ. Egyébként annyira édesek együtt, hogy sajnálnám, ha szét válnának...
2012. jún. 11. 15:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen édesek együtt!
2012. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
na jó, akkor örülök, hogy nem csak én vagyok az egyetlen, aki szépnek látja őket. ;)
2012. jún. 12. 16:52
 6/11 anonim válasza:
Helló. Izéé... Én is kutakodtam most egy kicsit,hogy végtérben akkor most kivel is van együtt Mario Casas. találtam rengeteg képet és cikket Mario-rol és Clara-rol. Pl. ez az oldal [link] azt mutatja hogy együtt vannak, és ez is [link] .. Ha jól fordítottam le. Én eggyáltalán nem értek Spanyolul,egy cseppet sem, de ahogy a google translate lefordította,abból azt bogoztam ki hogy Claraval jár és nem pedig Mariaval. Nagyon el vagyok most keseredve,mert én Mariat sokkal jobban szeretem. Ők ketten az álompár. Az igaz hogy a film forgatáson jöttek össze Mario és Maria,de az még 2010ben volt. Most 2012ben ki tudja kivel jár. :/ De nem tehetünk ellene semmit,Mario választása. :( Imádom a 3msc-t♥ remélem többet tudsz mostmár 'kérdező' ennyit tudtam segíteni,ha ez segítségnek számit. Ha még esetleg megtudna valaki valamit írjon ide. Előre kösz:)
2012. júl. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szerintem nincs okod elkeseredni, mert azóta rengeteget infórmálódtam, és biztosra veszem, hogy Mario és Maria együtt vannak. :) Én twitteren is regizve vagyok, és ott rengeteg fun-oldal posztolja a képeket (közös képeket) róluk, nem régiben friss képeket láttam róluk, miközben az utcán sétálnak, vagy interjút adnak egy újságnak, amiben egymásról is beszélnek, és ott Mario azt mondja, hogy Maria a Rock and roll és a gyengédség egyben. És nagyon jó vele a kapcsolata. Meg aztán sok youtube vidi van fenn, friss vidi, pár hetesek,max egy hónaposak, és azokban is ugyanígy beszélnek egymásról. A google translate-et és is használom, de hát az sokszor pont az ellenkezőjét adja ki fordításnak, mint amit valójában jelent a szöveg. Claraval voltak együtt régebben, ezt Mario és Clara nem is tagadta, régen, mikor még Mario nem ismerte Mariát. Ilyeneket tudtam meg. És ami még nagyon fontos, hogy a twitteren rengeteg poszt van róluk, s mindenki írja h milyen jók és szépek együtt. Szerintem ha mégis szakitottak volna, esetleg Mario Claraval jött volna össze, akkor azt a spanyolok tudnák, és akkor ehhez megfelelő kommenteket és posztokat és képeket raknának ki. Egyébként Claraval az egész szerintem csak fel van fújva, pár hülye cikk írónak feltűnt, hogy talán párszor rámosolygott Clarara, aztán fel fújták!! A youtubon épp a napokban láttam egy vidit, a TGDT premierjéről, ott felsorakoztak a szereplők a filmből,és külön mindenki mondott pár mondatot. Mário beszélt előbb, gondolom a filmről, aztán Clara, s majd miután Clara befejezte, Mario visszavette a mikrofont, és felprezentálta Máriát, mint a másik fontos szereplőt a filmből. Erre meg a közönség elkezdte hangosan kiabálni, hogy Que se besen,que se besen... s így tovább sokszor. Ez pedig azt jelenti, hogy csokót, csókot, vagy valami ilyesmi. Gondolom nem követelték volna tőlük a csókot, ha nem lennének már együtt. :)
2012. júl. 23. 19:44
 8/11 anonim válasza:
[link] ebből mindent megtudsz.
2013. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kutakodó bizonytalanoknak akik nem tudnak spanyolul (hozzáteszem én sem tudok) ajánlanám a testeszéd megfigyelését. Ebből kiderül, hogy Mario sosem volt együtt Claraval. Van róluk egy videó mikor hárman ülnek egy kanapén középen Mario-val egy interjú alatt. Mario Maria felé fordult testel ül. Szinte hátat fordít Claranak. Maria-val összeér a térdük és Mario Maria háta mögött a kanapén tartja a kezét. Na ez a biztos jele kivel is van igazán. A dolog tanulható a Hazudj ha tudsz című srozatból. :-)
2014. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi. Elolvastam a fenti linken lévő cikket. "Maria Valverdével való szakítás oka: összeegyeztethetetlen beosztás". Ez mekkora hülyeség. Valakit vagy szeretek vagy nem. Az "beosztás" mellékes. De a Twitteren megírta Mario huga, hogy az egész szakítás téma csak a média kitalációja volt. Soha nem szakítottak.
2014. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!