Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan Hercegnős történet,...

Van olyan Hercegnős történet, amelyben együtt szerepel több Hercegnő is? Pl. Hamupipőke Csipkerózsikával teázik.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 13:35
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
Esetleg 18+-os filmekben...
2012. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Erre ugyan nem gondoltam, de paródiára igen :D

Csak mert különböző helyeken: joghurton, blúzon stb. olyan jól állnak egymáshoz, hogy szerettem volna a Lányomnak ilyen mesével előrukkolni. De még bízok Disney-ben ;)

2012. ápr. 16. 14:08
 3/4 anonim ***** válasza:

hát valószínűleg nem erre gondoltál de lehet tetszeni fog

van egy sorozat, nem mesefilm rendes színészek vannak benne az a címe h Once Upon a Time, nézz kicsit utána és rájösz h miért ajánlom.:) ha tetszik a leírása akkor kezd el nézni, szerintem nagyon jó, én imádom:)


A lényege röviden h a Hófehérkéből ismert királynó megátkozza az összes meseszereplőt és így belecsöppennek a mi világunkban és ott élik életüket anélkül h tudnák h kik valójában, a legtöbb részben valamelyik mesefigurának meséli el a rendes mese történetét azzal a történettel együtt h mit csinál a mi világunkban. nem tudom mennyire érthető:D szertintem kicsit zavarosan írtam le:D bocsi

eddig a hercegnők közül benne volt Hófehérke(igazából az ő sztorián alapszik az egész), Hamupipőke, Belle, meg Piroska habár ő nem hercegnő, ezeken kívül még sok más mesét is feldolgozott már:)

2012. ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ajánlást. A cím nagyon ismerős, majd rá fogok keresni. Amíg csak emlegetve hallottam a hercegnős történeteket, addig azt hittem, hogy ez egy olyan sorozat, amiben több hercegnő szerepel, még az sem volt nekem evidens, hogy a Grimm (Andersen, stb.) klasszikusokról van szó.
2012. ápr. 16. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!