Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Harry Potter-e...

Mit gondoltok a Harry Potter-es színészekről?

Figyelt kérdés
Szerintetek ki játszik legjobban?Ki a kedvencetek? Jól alakítják a könyvbeli karaktereket?
2009. júl. 3. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kedvencem nincs, mindegyik jól játszik, csak az a baj hogy nagyok beskatulyázza őket a szerepük.
2009. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mindenki jó. A Pitont játszó Alan Rickman hozzá a megszokott, formáját, őt nagyon jó színésznek tartom. Szerintem jól eltalálták Voldemort szerepére Ralph Fiennes is nagyon jó választás volt.Maggie Smith is hitelesen alakította McGalagony szerepét és a Ront játszó színész is még elég jó. Azonban számomra sem Harry, sem Hermione játéka nem tetszik. Valahogy nem ilyennek képzeltem őket, és nem a külsejüket, hanem a személyiségüket. Dumledore-t az első részekben játszó színész tökéletes volt, ez a mostani, bár nem mondom, hogy nem jó színész, de nem illik hozzá ez a szerep.
2009. júl. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen egyetértek az előttem szólóval
2009. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
emma és dan nem valami jól alakítják harry-t és hermione-t
2009. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A felnőtt színészek nagyon rendben vannak. Sok kedvencem van közöttük. (Gary Oldman ftw.)


A fiatalabbak közül egyedül a Draco-t megformáló srác alakítását nevezném értékelhetőnek. Meg mondjuk a Grint gyerek sem rossz, de igazából az ő játéka egyedül arra épül, hogy iszonyat arcmimikája van.

2009. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Most agyon ajnározzák őket, aztán mikor a szériának vége azt is elfejtik hogy egyáltalán léteztek!
2009. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek szereplők közül Tom Felton és Rupert Grint a legjobbak véleményem szerint. A felnőttek közül Alan Rickman és Gary Oldman. Tehát egyetértek a 2. és 5. válaszolóval. =)
2009. aug. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!