Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy szaporodnak a Predátorok?

Hogy szaporodnak a Predátorok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 14. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberhez hasonlóan, bár erre nem kapunk sehol sem választ. (nem olvastam a könyveket)
2012. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az AVP 2ben a Pradalien tojásokat rakott a nő hasába, lehet, hogy tojással ?!
2012. jún. 14. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Szerintem azt az Alien (xenomorph) volta miatt csinálta. Lehet a predator evolúciós ugrás volt neki, és már nincs szüksége a facehuggerre.

A predátorok nem paraziták, úgy, mint a xenomorphok. Ha úgy szaporodnának nem lenne szükség külön férfi és női nemre. És már láttam női predator ábrázolást.

[link]

Még emlőik is vannak. xD Biztos nem másba petéznek bele. :D

2012. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

:D

[link]

2012. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

van több verzió is.

az egyik verzióban hish-nek hívják a ragadozókat,bizonyos időközönként nemet váltanak és így tudnak szaporodni,ezért ezekben van feminin ragadozó is,vagy éppen nem váltás előtt álló.

ezek nem olyan jól sikerült könyvek,és az ősfanokat fel is háborítja a gondolat.


és van az alap ragadozó a yautja.

náluk nagydarab,hatalmas lények a nők,akiknek bizonyítani kell minden szinten,hogy a yautja kiérdemelje azt,hogy az ő génjeit örökölje tovább a klán.

de ezekről a nőstényekről,csak pár beszélgetés van,egy regényben sem szerepelnek személyesen,ezért nem derül ki,hogy jár-e közösüléssel a szaporodásuk,vagy petéznek-e.

2012. jún. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!