Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy szaporodnak az orkok?

Hogy szaporodnak az orkok?

Figyelt kérdés
A gyűrűk ura féle orkokról van szó. Elvileg megkínzott tündékből lettek, tehát ők is örök életűek? Sokszor elhangzik, hogy az orkok elszaporodtak, de női orkokról sehol nincs szó. Eleve az Uruk hai-okat hogy hozta létre Szarumán. Aki többet tud erről a gyűrűk ura "kultúrkörről" az segítsen légyszi!
2009. júl. 22. 19:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
22%
osztódással...
2009. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tolkien sem ír az orkok szaporodásáról, ez az amit senki se tud. Az uruk-hai orkokat a mordori fekete urukokból tenyésztette ki egy másik faj segítségével (erről vita folyik). Egyesek szerint goblinokból vagy emberekből, de ez a valószínű, mert nappal is képesek harcolni, és a goblinok és az urukok sem képesek nappal élni.
2009. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok hülyeséget mondani,de nem úgy volt,hogy az Orkok,anno tündék voltak?Régen nagy fan voltam,még az első rész elején és úgy emlékszem gonosz tündékből mutálódtak orká a gonosz tündék:D
2009. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Az orkokat nem tudom h milyen "eljárás" során tenyésztik, de az biztos h az elsők áruló tündék voltak, akik a gonosz szolgálatába álltak, aztán a többit meg valahogy a fákból "készítik". Ezt a filmben is mutatják, amikor Szilszakáll bedühödik, amiért kivágták a fákat. Azt hiszem...
2009. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint jól írtam a tündéket:))De jó de jó,végre valamiben igazam volt,a GYU-val kapcsolatban:DD
2009. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A fákat a kovácsoláshoz szükséges tűzhöz kellett kivágni!


A 2. vagyok.

2009. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
A LOTR (Gyűrűk Ura) világában sehogy nem szaporodnak az orkok önmaguktól. Más fantasy világokban léteznek női orkok is.
2009. okt. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
xd
2010. febr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az is van, hogy Szarumán asszondja. hogy megcsonkított, megkínzott tündék. És a földből bányásszák ki őket a filmben. Szerintem elaltatja őket miután ronggyá szabdalja, leássa érlelődni, kicsit rohadni aztán előszedi amikor kell.
2010. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A filmben látszik, ahogy Szarumán az urukokat létrehozza!

És amúgy azt csak "bedumálták" az orkoknak, hogy tündék voltak!

2010. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!