Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretsz filmeket nézni?...

Szeretsz filmeket nézni? Hányat nézel meg egy héten? Melyik a kedvenced és miért?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szeretek, mert ez a műveltséghez hozzátartozik és oktatnak a jó filmek


Kedvenc? Keresztapa I, rengeteget tanultam ennek köszönhetően az életről, bűn lett volna enélkül meghalnom

2012. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ma néztem meg a Project x nevű filmet és... :D én is akarok egy olyan bulit!
2012. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, elég nagy filmrajongó vagyok. Átlagban heti 3-4 darabot nézek meg, de itt a nyár és ilyenkor mindig jobban ráérek, szóval mostanság több is lesz egy héten. :) Moziba is elég sűrűn járok, kb. havonta egyszer.


Kedvenceim:

A remény rabjai (1994): Tanulságos és tartalmas film, mindamellett pedig rendkívül szórakoztató, nem akármilyen végkifejlettel.


Amerikai szépség (1999): Elképesztő hangvételű társadalomkritika, mindezt vicces formában megvalósítva, de ugyanakkor a drámai részek is nagyon erősek. Fantasztikus film az átlagemberekről, a szociális viszonyokról és úgy ám blokk az életről.


Fűrész (2004): Aki nem látta még és úgy dönt, hogy utána néz, ne az alapján ítélkezzen, hogy ez egy véres, gyilkolászós horror. Mert annál sokkal több. A kis költségvetés ellenére az egyik legfeszültebb hangulatú film, amit láttam, pazar forgatókönyvvel megspékelve. A film végi megdöbbentő csavar, pedig egész egyszerűen mesteri.


Elcserélt életek (2008): Ahhoz, hogy valaki olyan erősen bírálja a '20-as évekbeli amerikai társadalmi viszonyokat igen nagy pofa kell. De Clint Eastwood megteheti. Igazi lélekölő dráma Angelina Jolie velőt rázóan hiteles alakításával.


Gran Torino (2008): Szintén egy Clint Eastwood remekmű. Szerintem a rasszizmussal foglalkozó filmeken belül az egyik legjobb alkotás. Van itt minden: társadalomkritika, humor, nagyszerű színészi játék és maga a nagybetűs DRÁMA. Hasonlóan a Fűrészhez és A remény rabjaihoz, itt is hihetetlen finálénak lehetünk tanúi. Kötelező darab.


Nekem 8 (1997): Csak, hogy egy kicsit vidámabb vizekre is evezzünk. Számomra a Nekem 8 az abszolút etalon az akcióvígjátékok berkein belül. Tök mindegy, hogy hányszor nézem meg, mindig ugyanúgy röhögök rajta , mint amikor először láttam. Idézhető beszólások tucatjai, ütős zenék, remek helyzetkomikumok. Egyik legjobb vígjáték, amit ismerek.


Persze írhatnék még a végtelenségig jó filmeket, de megpróbáltam az abszolút kedvenceimet kiválogatni. Remélem megjött a kedved (kedves kérdező) pár filmhez.

2012. jún. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen imádok. Eddig úgy átlagban minden héten 2 filmet néztem, de most, hogy itt a nyáriszünet, minden nap megfogok nézni egy filmet.

Kedvenceim:

Amerikai história x

A 23-as szám

Battle royale

Elrabolva

A vád tanúja

Hetedik

Ötödik pecsét.

2012. jún. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2., elég hasonló ízlésünk van, ezek tényleg nagyon jó filmek. Ha gondolod, írhatsz még. :)
2012. jún. 15. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!