Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "Három méterrel a felhők...

A "Három méterrel a felhők felett" c. filmben, mikor Babi és Hugo össze vannak veszve, a hidra mi van felírva? Egyébként. Nektek mi tetszett a legjobban a filmben? Mit üzen nektek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 22:42
 1/4 anonim válasza:
Én imádom ezt a filmet. épp a tegnap néztem meg. Nem tudom megfogalmazni, hogy mi tetszett. Előre kissé nyersnek véltem, de az egész film feelingje megfogott. Talán az is közrejátszott, hogy a szakítást a volt barátom hasonlóképpen élte meg. Végülis imádom, egyik kedvenc filmem lett.
2012. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

"Te és Én a felhők felett három méterrel"

ez:)

2012. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm:)
2012. jún. 29. 22:46
 4/4 Izébizéhogyishívják válasza:
Engem az fogott meg benne nagyon-nagyon,hogy a többi romantikus filmmel ellentétben nem annyira kiszámitható és a jó lány+rossz fiú téma ellenére nem sablon a történet,és a vége nem kifejezetten happy end!,és nem is kiszámítható,de mégis van befejezése :-)
2016. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!