Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szólnátok egy ilyen...

Mit szólnátok egy ilyen kisfilmhez?

Figyelt kérdés

Gondolkodtunk hogy egy kis vígjáték sorozatot csinálunk :) Főszerepben egy család. Egy 17 éves tini csaj aki pláza cicásan viselkedik és szőke..Egy öcs aki mindig tanul és nagyon okos.. Egy anya aki aki állandóan dolgozik és fáradtan esik haza minden nap. ÉS végül egy apa aki nagyon szeret főzni de hát buta hozzá . És a szülök elutaznak nyaralni. A két testvér magára marad. Hozzáteszem, utálják egymást.


Hogy tetszik?



2012. jún. 18. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, így elsőre elég klisé az egész. Eléggé elcsépelt téma. Ha nagyon ütősen, egyedien tudjátok előadni, akkor talán lesz belőle valami.
2012. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A mostani vígjátékok mind ilyesmiről szólnak.. kicsit unalmas lenne a történet szerintem.
2012. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ugy probáljuk meg :) Például amikor elmennek a szülők akkor 2 nap múlva betoppan a nagypapi aki nagy lady gaga fan :) Aki tud az segítsen nagyon megköszönnénk :) Ötletekkel vagy valamivel :)
2012. jún. 18. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az öcs?
2012. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én értékelném az ilyet, bár a lédi gagát nem kéne szerintem...és persze nem kéne a kereskedelmi csatornák dugunk-eszünk-bulizunk-röhögünk-iszunk témát felvenni. Ezt ne vedd negatív hozzászólásnak, az ötlet jó!
2013. ápr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!