Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hetalia fanok mit szólnátok...

Hetalia fanok mit szólnátok ha csinálnánk egy hetaparódiát?

Figyelt kérdés

?Már régóta gondolkodom rajta, és én egész nyáron itthon leszek ezért lesz állandó munka erő!

Az ihletet az egy akacukis élete adta, ezért úgy gondoltam ,hogy elöször megrajzoljuk, beszkenneljük, majd meganimáljuk! A fó gondom hog csak 3 embert ismerek aki szereti rajtam kívül a hetaliát és itt a gond! Nincsenek szinkron hangjaink!!!

a téma; alap hogy Hungary-chanról szólna! A lényeg az lenne hogy külföldieknek próbáljuk jobban bemutatni a mi kis országunk! (angol felirattal!)

Szóval ha van kedvetek akkor írjátok!: mess2400@gmail.com imelemre és ,persze ha bármit máshogy gondoltok nyugottan írjátok!!!

nagyon örülnék ha 1 részt is sikerülne megcsinálnunk!!!!



#Magyarország #Hetalia #hungary-chan
2012. máj. 25. 07:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és persze próbáljátok terjeszteni a kéresem/kérdésem ha ti nem is akkor talán majd legalább ők!!
2012. máj. 25. 22:19
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Itt próbálj érdeklődni. Engem érdekelne a dolog amúgy. De ezt majd email-en :) Ó, tegnapelőtt volt hetameet is Pesten.

2012. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ááá, köszönöm istenem!! Végre írt valaki!! most anyira felvagok csigázva!! Ez a 4 nap olyan volt nekem mint 4 hétnyi várakozás!!! Jézus!! Kimondhatatlan mit érzek!!!! XDDDDDDDDDDD
2012. máj. 28. 01:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Nos, jó ötletnek tartom. :) Kipróbálnám a szinkronizálást is, de még soha nem csináltam. Komolyan, soha! :D Viszont izgalmasan hangzik. Hajrá.:)
2012. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az nem baj ha még nem csinaltad, nekem sem volt még saját paródia sorozatom!! Nem az a lényeg hogy jó a hangod!! Ha nagyon megeroltetem magam tutamm volna hangokat szerezni de nem ezt választottam mert szerintem sokkal viccesebb ha közben egy új közösséget teremtünk!!! :)
2012. máj. 31. 06:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Nahát. :D Nos, mivel lány vagyok, esetleg lány lehetnék, nem? illetve... Feliciano. :) azt hiszem, még meggondolom, de lehet, hogy írok majd. :)
2012. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát igen az is jó lenne ha fiúk is írnának de megtudjuk oldani(sztem!!) de azért FIÚK TI IS ÍRJÁTOK!!!
2012. jún. 1. 00:32
 8/11 anonim ***** válasza:
esetleg máshova is kiírhatod. youtube, fórumok. :)
2012. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen akartam csinálni egy kis előzetest!!
2012. jún. 2. 07:01
 10/11 A kérdező kommentje:
Berekesztve
2012. júl. 4. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!