Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz a Tiltott Szerelem...

Kyraaaaaaa kérdése:

Mi lesz a Tiltott Szerelem vége? SÜRGŐS

Figyelt kérdés

Ugye happy end lesz?

És légyszives ne vicceljetek !!!

Köszi


2012. jún. 19. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnos egyáltalán nem lesz happy end. HA NEM AKAROD TUDNI A VÉGÉT? AKKOR NE OLVASD EL!!!MERT SZERINTEM JOBBAN JÁRSZ? HA NEM OLVASOD EL! Én megnéztem, és szerintem nagyon rossz a befejezés. Megnéztem youtubon a többi részét törökül, igaz, hogy nem értettem belőle semmit, de a lényegé megfogtam. Na szóval.Bihter és Behlül összejönnek,de Behlülnek bűntudata lesz a bácsikája miatt,ezért hogy könnyítsen lelkiismeretén ezért elhagyja Bihtert és eljegyzi Nihalt. Nihal ennek persze nagyon örül. Bihter összetörik lelkileg, mert rosszul esik neki, amikor látja Nihalt és Behlült ölelkezni, csókolózni. Mikor eljön Nihal és Behlül esküvőjének a napja, akkor Bihter még egyszer felajánlja Behlülnek, hogy szökjenek el, de Behlül nem akarja. Közbe Besír nagyon beteg lesz, és később meg is fog halni. Bihter valamiért felhívta Behlült, de azt nem értettem, hogy miért, Behlül odamegy hozzá, de Bihter lelövi magát Behlül és Adnan előtt, ugyanis ezek előtt pár perccel mondta meg Besír Adnanak ,hogy felesége megcsalja, és pont akkor lépett be a szobába Adnan , amikor Bihter meghúzta a ravaszt. Nihal is pár perccel akkor ér oda esküvői ruhában, ugyanis Behlült kereste, mert nem volt ott az esküvőn, vagy nem is tudom miért, de odament. A végén: Bihter meghal, Behlül összeomli, Nihal ideosszeomlást kap, de meggyógyul, és Bülent, Adnan, Nihal és a Madmazel elköltöznek egy új élet reményében.


Lehet hogy nem teljesen így van, de én ezt szűrtem le a török verzíóból. Belinkelem neked az utolsó részt:

http://www.youtube.com/watch?v=K0BM1hXLQvI&list=ELKc3mvjDYG_..


És az összeset törökül itt nézheted meg:

http://www.youtube.com/show/askimemnu/videos


Remélem segíthettem :)

2012. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
92%
EZ MI ??! annyira idióta ez a behlül, ha szereti bihtert, akkor miért utasította el?? mikor tanulják meg, hogy nem mások kedvéért kell élni az életet, hanem hogy jól érezzék magukat? idegesítenek ezek a sorozatok, nem is tudom, miért nézem őket...
2012. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Sziasztok! Bocsi a zavarásért, de írja már le nekem légyszi azt a zenét amikor Bihter és Adnan házassági évfordulójakkor Adnan Bihter-nek. Légyszi írjátok már le ha valaki megtalálta. Köszönöm
2012. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi lesz a vége, de remélem, hogy Bihter és Behlül összejönnek!!!
2012. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Behlül, Besír :D :D :D
2012. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocsi lelövöm a poént.. Bihter öngyilkos lesz lelövi magát, Behlür meg azt hiszem autóbalesetet szenved...de előtte még Bihter sírjánál bőg vagy a koporsónál..nem tudom.. azt hiszem meghal Behlür is... de nem biztos.:D vagy hogyan kell írni...
2012. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért nem adták le au utolsó 15 percet? De szemétség! Kíváncsi lennék nagyon, h Behlül mit mondott Bihter sírjánál, MIÉRT NEM ADTÁK LEEEEEE??? Valaki esetleg nem tud törökül és tudná lefordítani?? :)
2012. okt. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
En leforditom a veget.csak picit kesobb
2012. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Behlul a sirnal:"Én mindig....én mindig...Van egy út.Nem voltam az a fajta ember aki megtalálja az útját.Mindnekinek van egy.Én egy rohadt gyáva voltam!Nem tudtam mit csinálni.Én egy rohadt értéktelen ember vagyok.Semmi vagyok.Nem tudtam megtenni,hogy megf

ogjam a kezed.Ott volt az az ember aki szomorú volt,mert a fia voltam.Én hátba szúrtalak...Nihal......

Én vagyok a gyilkos.Mindenkinek a gyilkosa.Én mindig a gyötrelem foglya leszek.Szégyellem,hogy ezt kell mondanom,de nem azt tettem amit vártál tőlem.Mást csináltam.Te is láttad.Bizonytalannak éreztem magam és nem azt csináltam.Mint mindig most sem mertem megtenni... az enyém...hagytam mindent.És hagyom most is.Rendben,én szerelmem.Behlül lelép!"


Adnan es Nihal a kertben:"-Olyan öregnek érzem magam,mint ez a fa..

-Én szerencsésnek érzem magam,mint ez a fa..

-Miért?

-Én legalább élek..Minden nap van egy új ok arra,hogy éljünk.Mi jól megleszünk..Én megszabadultam a haragomtól.MA ESTE TELIHOLD LESZ.Imádni fogod ha meglátod a mi új házunkat.

-Mikor leszünk régiek?

-Az idő megold mindent.A te nevetésed fogja betölteni az új házat."

"-Soha ne hagyj el apa.Legyünk mindig együtt.Én élő és halott vagyok.

-Túl korai lenne a halálra gondolni kedvesem.."

"Bülent: Apa!Bezártuk a házat.."


"Bülent:-Az új ház gyönyörű nővérkém..

Nihal:-Engedj el fogunk esni..

Bülent:-Hiányoztál.Vissza akarom kapni az én régi nővérkémet..

Nihal:Nekem is.."


"Adnan:-Rendben van?

Deniz:-Igen..

Adnan:-Akkor menjünk..


Deniz:-Nihal gyere ide előre..

Nihal:-A hátsó ülések szebbek nekem ott jó.."


..Nihal,Deniz Adnan és Bülent felkészültek,hogy megtegyék az első lépést az új közös életük felé..


..Ahogy az autó elindult úgy a sorozatunk is a végéhez ért.Így fejeződött be Bihter&Behlül szerelmének története.ÉS így kezdődött Nihal új élete.......!

2012. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is megnéztem a végét, mert pont rátaláltam erre a kérdésre, és olvastam hogy lemaradt. Először csak törökül, aztán felirattal angolul. Azért kerestem, mert olvastam, hogy többféle befejezése is volt, és kíváncsi voltam, hogy esetleg még mi történt. Aztán rájöttem, hogy a végéről lehagytak... Érdekes, hogy vajon mi lehetett az ok, amiért lehagyták, de gondolom, az utolsó rész kicsivel hosszabb lehetett mint a többi, és emiatt hagyták le...


Én is leírnám, volt amit én másképp olvastam a youtubeon, az angol feliratos videónál, de ugyanaz azért nagyjából. (nem tudom hogy az előző honnan fordította, lehet hogy tud törökül, vagy ilyesmi, akkor elnézést:)


Behlül:


-Én.. én...Volt egy út. Nem voltam az a fajta ember. Az a becstelen... Mindenkinek volt egy útja. Én egy rohadt gyáva vagyok. Nem tudtam megcsinálni. Én egy rohadt semmirekellő vagyok. Semmi vagyok. Nem tudtam elérni hogy a kezedet fogjam. Egy ember, aki a fiának hívott engem... Becsaptam őt (hátbaszúrtam). (vagyis itt Adnanra gondol, legalábbis ebben a videóban). Nihal...Én egy gyilkos vagyok! Magamat is beleértve... Mindenki gyilkosa vagyok. Örökké ennek a gyötrődésnek a foglya leszek. Szégyellem ezt mondani. De... Én.. téged (te)... annyira... Most... azt teszem, amit vártak tőlem. Valami mást csinálni. Én nem merem... Te is láttad... Ahogy mindig is teszem, mikor veszélyben érzem magam. Ahogy sosem merem a dolgokat magamévá tenni. És mindent hátrahagyok, amit szeretek. Behlül lelép. Rendben, szerelmem. Behlül elfut (elmenekül).


Utána mutatják a többieket:


-Olyan öregnek érzem magam, mint ez a fa.

-Én olyan szerencsésnek.

-Miért?

-Legalább életben vagyok. Mindennap új okom van virágzani.

Kevés törődéssel is növekszem. Megszabadultam a mérgezett borostyántól. Ma éjszaka telihold lesz. Tetszeni fog az új házunkból.

-Mikor gyógyulunk meg, apa?

-Idővel meggyógyítjuk egymást. Az új házunkat újra megtöltöd a nevetéseddel.

-Sose hagyj engem egyedül apu. Legyünk mindig együtt. élve és halva.

-Nagyon korai még a halálra gondolni, kedvesem.

-Apu, bezártuk a házat!

-Gyerünk!

-Az új ház csodálatos, nővérem.

-Hagyj, elesünk.

-Hiányoztál. A régi nővéremet akarom.

-Nekem is (vagy én is?)

-Rendben?

-Igen.

-Akkor gyerünk.

-Nihal, gyere ide, drágám.

-A hátsó ülések jobbak.


Nyilván hogy Denise asszony üljön az apja mellett (mintha férj és feleség lennének). Csak azért írtam le, mert ebben a vidiben kicsivel másképp volt. Néhol etttől függetlenl zavarosabb, de érthető.

2012. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!