Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca 2. évadát elkezde...

Trónok harca 2. évadát elkezdem nézni ugy hogy az 1. nem láttam vágni fogom a dolgokat?

Figyelt kérdés
Elsőt elkezdtem első 3 részig néztem annyira nem kötött le de akkora rajongo tábora van a filmnek hogy újra kezdeném de már a 2.évaddal

#sorozat #HBO #Trónok harca #game of the thors
2012. jún. 19. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, érdemes lenne az 1.-vel kezdeni.
2012. jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem sok értelme lenne. Ha az első három rész nem kötött le, akkor nem fog a 2. évad eleje sem. Csak úgy érdekes, ha tudod mi az előzmény. Egyébként meg csak azért, mert nagy a rajongótábora, nem kell nézned. Nem vagyunk egyformák. Nézz olyat, ami tetszik.

(Bár úgy az 5. részig nekem is kicsit uncsi volt, aztán indult be, és most már imádom.)

2012. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Nézd csak szépen elejétől, egy történet! ;) Vagy tudod mit? Jobbat tudok, olvasd el könyvben, sokkal jobb! :D Az első évad még úgy, ahogy könyvhű, de a második már eléggé eltér. :/
2012. jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem Barátok közt, hogy a 1685.-ik rész és a 1742.-ik között nincs lényeges különbség.
2012. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!