Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én félek az ilyen horrortól?

Csak én félek az ilyen horrortól?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nevetséges meg minden de én egyenesen rettegek azoktól a horroroktól amikben bohóc vagy játékbaba a gyilkos..

Pedig a többi horrort simán megnézem imádom a Michael Myers filmeket meg bármilyen más filmet nagyon szívesen megnézek de a bohócosoktól egyenesen rettegek..



2012. jún. 21. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
rengeteg embernek van bohóc fóbiája.
2012. jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hú, ezektől én is kiakadok :/
2012. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez mekkora baromság.Az amcsik elkezdték és most megy ez a tömeghisztéria.Bohócfóbia.Ezt a hülyeséget.Mi olyan félelmetes egy rohadt bohócban?
2012. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én kikészülök tőlük az a művigyor meg minden az a jópofizás.. kikészülök ezektől..meg maguktól a bohócoktól..
2012. szept. 1. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:
A második vagyok. Nem a bohócoktól félek igazán, hanem a mosolytól. Ha egy zombi arcú gyerek támadna meg, és csöpögne az arcáról a vér nem félnék annyira, mintha csak egy furán mosolygó ember. Egyébként nevetős és mosolygós lány vagyok, de terrorkor nem bírom elviselni a mosolyt.
2012. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!