Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ezeknek a horror...

Mi a címe ezeknek a horror filmeknek? (még nem láttam ezeket)

Figyelt kérdés

1. Asszem van egy férfi és annak egy lánya, a férfi véletlen kinyírja a lányt. Aztán utána a lány feltűnik a férfi házánál, szép az arca, és azt mondja apjának: Apa, miért öltél meg?



2.Egy nyúl jelmezes gyilkos gyilkol. (sajnos többet nem tudok róla.



3.Egy lány kapott egy babát, aztán este a baba fejét leharapták (vagyis a haverom ezt mondta), aztán egyszer betörtek a házba amikor a lány szülei nem voltak otthon, és a betörőt kinyírta a szörny(baba, aki szerette a lányt), aztán a lány kapott egy másik babát, és a régi megharagudott, majd 20 év múlva kinyírta őt a buszon.



2012. jún. 21. 21:18
 1/6 HalkHogen ***** válasza:
100%

2. Donnie Darko

3. talán a Gyerekjáték

2012. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy így egyikre sem ismerek rá. A kettes nem lehet a Donnie Darko, mert ott a nyúl nem gyilkol. És a hármasra sem illik rá a gyerekjáték. Nagyon nem.

A 3-ra javaslom, hogy nézz utána olyan filmeknek, mint a Puppeth Master egyes részei, vagy a Demonic Toys...

2012. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 HalkHogen ***** válasza:
100%
Igen, a harmadikról kb. fogalmam nincs, viszont a másodiknál a kevéske leírás miatt azt éreztem, simán lehet a Donnie Darko is, ha csak ennyit tud róla a kérdésfeltevő. Hátha mégis az. :)
2012. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elsőröl nekem a Hívatlan vendég ugrik be.
2012. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én a 2. filmről csak hallottam, de köszönöm, Donnie Darko a címe.
2012. jún. 22. 20:52
 6/6 A kérdező kommentje:
A Hivatlan Vendégre és a Demonic Toys-ra még nem kerestem rá. Csak mert egyszer már az ördögűzőre rákerestem és egy kép megijesztett.
2012. jún. 22. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!