Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok jó szellemes filmeket?

Tudtok jó szellemes filmeket?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan filmeket, amikben szellemek vannak. Valami ijesztőre gondolok, ami mégsem horror (de az sem baj, ha az). Olyan, mint pl. a Paranormal Activity.
2012. jún. 22. 20:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó-


Inkább Te vagy ostoba. :) De nagyon. Viszont értelmes filmajánlást gondolom nehéz lett volna kipüfölni a billentyűkből, igaz? 10 évesnél nem lehetsz több...

2013. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szellem-Ghost nem ismeri senki sem ezt a filmet? pedig nagyon jó!
2013. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Ami az egyiknek lightos mesefilm az a másiknak izgalmas...ám a magam részéről is inkább egy paranormal mint egy trancsírozós,vérben úszó gusztustalan retardált film.Szóval attól hogy valaki nem szereti a tökfőzeléket attól még az nem szar :)a másik lehet hogy jó ízűen belapátolja ;)értsd jól
2013. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Mellesleg nagyon jó és érdekes film a Haunter (2013)repkedő végtagoktól mentes szellemes film.
2013. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Kanos szellemvadászok
2015. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Szia ! Én magam is most keresgélek éppen, de akkor már leírom szerintem miket érdemes megnézni !


Paranormal Activity: Szerintem korrekt, feszültség van benne bőven.


A jelenés: Nekem nagyon bejött, itt is akad anyag rendesen.


Síri találkozások 1-2: Ezt már látom írták, én is csak javasolni tudom, érdekes megközelítése a "szellemeknek".


The Possession: Ez is egy jó film, nem olyan hű de para, de belefér a levesbe.


Démonok között, Sinister 1-2, Insidious (mind): Ezeket nagyon dicsérik, nézd meg hátha neked is bejön, de szerintem ezek mind olyan gyengék mint a harmat, hihetetlen, hogy még mindig ott tartunk, amikor egy sminkelt öregasszonytól kéne megijedni... A rendezők a tömegközlekedés közben biztosan halálra dermednének, a sok "rémisztő öregasszony" láttán.


V/H/S: Esetleg még ezt tudnám mondani, itt aztán van minden a filmben, nem csak szellem, nem spoilerezek. Nem parás, de jó !


Van még sok-sok film, most ennyi jutott eszembe, ezek az én véleményeim, biztosan mások máshogy látják ! Majd jelentkezek ha eszembe jutna még valami ! :)

2016. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Alexa Black válasza:
Más Világ - ez egy tanulságos film ajánlani tudom.
2017. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Uco879 válasza:

Ghost

Hatodik érzék

Ezek a legjobbak, amik nem horror filmek.

2019. aug. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!