Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti sírtatok a Hachikon? És ha...

Ti sírtatok a Hachikon? És ha igen miért?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert a nővéremmel megnéztem este de mindketten elbőgtük rajta magunkat.Ez a légszívszorítóbb film amit életemben láttam

2012. jún. 25. 12:28
 1/1 anonim válasza:

ha arra a filmre gondolsz aminek a címe:


Hachi a leghűségesebb barát, akkor igen,


jó nem sírtam, de meg könnyeztem rendesen.

Annyira jó film hogy az nem igaz....

Ez a film bemutatja hogy egy kutya mennyire tud ragaszkodni a gazdájához, és hogy jóban, rosszban csak is vele akar lenne.


én szerintem az egész film nagyon jó!


És jó pár ember is példát vehetne erről a hűségről szóló filmről...


és én azért pityeregtem rajta mert láttam ebben a filmben egy érző lényt, akit sose lesz olyan mint egy ember.


ÖNZŐ, URALKODÓ, GÁTLÁSTALAN, HATALOM MÁNIÁS.... STB...


engem az a rész fogott meg nagyon mikor hachi csak vár, és vár ( ahogy szemléltetik a mellette lévő fán a telet, tavaszt, őszt ,nyárt

és csak ott ül és vár és vár.

a másik amikor megpillantja a meghalt fickó felesége Hachi-t (nem tudom hány év után)és átöleli és sírni kezd "rajta" hogy még mindig itt vár


a pi..csába mindjárt bőgök.


Én életemben, még ilyen megható, kutyás filmet nem láttam!!!!


[link]

2012. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!