Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látta valaki a Kapcsolat című...

Látta valaki a Kapcsolat című filmet?

Figyelt kérdés
Ha igen lenne néhány kérdésem a végével kapcsolatban.
2012. jún. 28. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Én láttam.
2012. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Láttam. :D Ide is kiírhattad volna a kérdéseket.
2012. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az egyik kérdésem, hogy végül is a csaj elutazott valahová, vagy csak az agyában történt valami? A másik kérdésem pedig a következő mondatokra utal: "... Vannak mások is? ... Bárkik voltak is, már rég eltűntek. ... Ez csak az első lépés volt. Idővel jönni fog a folytatás. ... Így van ez évmilliárdok óta. ..." Kik azok a mások? És mit ért folytatás meg évmilliárdok alatt?
2012. jún. 28. 18:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel azt mondta, hogy nem mi vagyunk egyedül az univerzumban. Voltak már előttünk is és utánunk is lesznek. Amikor a csaj felnéz az égre látja is, ahogy záporoznak a "többiek" ugyanúgy, ahogy ő is megérkezett.
2012. jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezeket még értettem, de vannak, amit nem.

Hogyha azok a bárkik már rég eltűntek, mielőtt ők odaértek, akkor honnan tudta, hogy voltak ott? És mire gondol további lepések alatt?

2012. jún. 28. 18:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Hűha, gondolom a bárkik alatt azok értendők akik azokat indították el a fejlődés útján, akik az űrhajó tervét küldték a Földre. A következő lépések pedig a fejlődés újabb fokozatai jelentik.

Ha esetleg szeretsz olvasni, a film egy könyvadaptáció, Carl Sagan: Kapcsolat c. műve alapján készült. Lehet ott jobban meg lehet érteni. Én még nem olvastam, szóval nem tudom, mennyi van benne a filmből.

2012. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Könyvet sehol se lehet kapni, egyébként elolvastam volna. Viszont a Wikipédia azt írja, hogy a vége különbözik a filmtől, szóval nem tudnám meg, mire gondoltak a film végén.

Köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 28. 19:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha érdekel a könyvet innen le tudod tölteni:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jún. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, majd elolvasom a végét.
2012. jún. 30. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!