Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok Közt - ön szerint így...

Barátok Közt - ön szerint így folytatódik a sorozat? (2012. ) Felrakták már a lehetséges változatokat? Ha igen, weblapcímet is kérnék.

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 19:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Két napja lett vége:D

Ne izgulj ennyire:)


Egyébként még nem.

2012. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok én is !!!
2012. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Akkor már nyári szünet van???

(NE MÁR!!!)

2012. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mit jelent az hogy "felrakták már a lehetséges változatokat?"

Fel szokták rakni? én nem is tudtam.... Hova?

2012. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Minden évben a Baratok.hu-n /vagy YouTube/ szokott lenni...de most ott sincs és a TV-ben sem...Ez most érdekes...
2012. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Fúú, én is nagyon kiványcsi vagyok, hogy mi fog történni! Kerestem a neten, de még nem találtam meg. :(

Ha megvan mindenképpen szólok! :))

2012. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! De most azt láttam a baratok.hu -n, hogy szavazások vannak, nem pedig videók. :/
2012. júl. 9. 08:57
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát, meg kell hagyni, hogy olcsóbb néhány mondatot megfogalmazni és leírni, mint forgatni néhány percet.

Lehet, hogy ez már így is marad.

2012. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Adam1c1 ***** válasza:

Engem is zavar a dolog. Léteznek ezek az alternatív folytatások, és már szavazni is lehet rájuk, de megtekintenem nekem sem sikerült még őket.


Barátok közt lehetséges folytatások a nyáriszünet utánra.: [link] "Ezt a videót a felhasználó eltávolította" jelenik meg az üzenet mindhárom videó indítása után Innentől kezdeve akkor hol van nekem lehetőségem mégis megtekinteni ezeket a videókat ?

2012. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Adam1c1 ***** válasza:
Előző kommentemben 2011 es linket mellékeltem. most vettem csak észre. A hibáért elnézést kérek.
2012. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!