Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok Közt - ön szerint így...

Barátok Közt - ön szerint így folytatódik a sorozat? (2012. ) Felrakták már a lehetséges változatokat? Ha igen, weblapcímet is kérnék.

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 19:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

FIGYELEM!!!! Itt vannak a lehetséges folytatások !!!


http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=sZ4SAM5jM90..


http://www.youtube.com/watch?v=mWV2zzMU1uU


Csak ennyit találtam sajnos, de még utána nézek

2012. aug. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Adam1c1 ***** válasza:
Köszi. De szerintem ezek nem igazán azok. Állítólag most csak szöveges alternatívák vannak. Az első link ráadásul nekem ismerős is nagyon még a szünet előttről.
2012. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Lehet, én csak megosztottam amit találtam. de amúgy szerintem se azok ezek, mert akkor több varinak kellett volna lennie. Na mind1. A szöveges dologról meg hallottam, de hol lehet azt megtalálni? Nem linkelnéd be (vagy valaki) ??
2012. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Adam1c1 ***** válasza:
Engem is érdekelne amúgy, szóval nem tudom.
2012. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Szedmák Virág válasza:
Én is csak szavazást láttam.
2012. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Jajj nem butáskodjatok! A baratok.hu-n mindig is voltak és leszek szavazások(amik teljesen feleslegesek , mert úgyse az lesz...) nincs nyáriszünet (omg.. nyár van ???)

És végül nem lesznek videók, télen nem is voltak... és valószinűleg nyáron sem lesznek mert az előző nyáron sem voltak,, csak ajánlók(kocsimosás ,vacsora, Ádám ugrálása ,Géza menekülése és az abizonyos Miki- Zsolti háború) de ezek nem szavazós

2012. dec. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
utolsó, ne zavarjon, hogy a kérdést még a nyári szünetbe írták ki.:)
2013. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!