Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki segítsen! Melyik...

Valaki segítsen! Melyik lehetett ez a horrorfilm? (lent bőv. Ebben! )

Figyelt kérdés

Szóval nagy film és horrrorbu*zi vagyok és sajnos néha amikor ritkán megnézek a youtube-on egy horrorfilm trailert,akkor akaratlnul is meglátok még vagy 5 olyan videoajánlást oldalt,amire muszáj kattintanom.

lényeg az,hogy valahogy így találtam valamikor egy horrorfilm trailert,de már nem találom(pedig asszem könyvjelzőztem is).

Annyit tudok róla,hogy Japán volt,és volt benne egy olyan jelenet,hogy egy nő bebújik a szekrénybe és ott lesz valaki/valami.és sötét van.sajnálom,több nemjut eszembe(talán még annyi,hogy a trailerben asszem mentek kocsival is).

ha valaki tudja melyik lehet,az segítsen!kösz.


2012. júl. 1. 20:06
 1/4 A kérdező kommentje:
ja,megvan azóta,a könyveljzők közt megleltem :)
2012. júl. 1. 20:17
 2/4 anonim ***** válasza:
és mi a címe, lécci!!!!
2012. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a Boogeyman?
2012. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a címe Dead Waves,itt a trailer: [link]


le lehet tölteni torrenten,de az a baj,hogy feliratot nem találtam sajnos,csak angolt :(


(nem a boogeyman :D:D:D )

2012. júl. 1. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!