Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatot kezdjem el...

Melyik sorozatot kezdjem el nézni? :-) 15L

Figyelt kérdés

Épp most fejeztem be a Gossip Girlt, nagyon várom már a 6. évadot.


Szóval ezek közül kéne választani:

Pretty Little Liars

New Girl

Glee

Skins

90210

Once upon a time


Leginkább a PLL és a Skins között vacillálok, de nem tudom, hogy melyik lehet a legjobb :) A GG-t imádtam:D


Köszi a válaszokat!



2012. júl. 2. 12:23
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként 2 nagy kedvencem van, a Született Feleségek és a Gossip Girl =)
2012. júl. 2. 12:27
 2/37 anonim ***** válasza:
73%

Hát nekem a Pretty Little Liars a nagy kedvenc, bár én a Gossip Girl-t nem bírtam, csak öt részt néztem meg belőle de nem jött be :S Skins-t tesóm nézi, abból is láttam pár részt, az se jön be. A Pretty Little Liars-t ha egyszer elkezded nézni, nem tudod majd abbahagyni, szerintem mindenképp érdemes nézni. A harmadik évad elején van, és nagyon jónak ígérkezik az évad. :D Ja meg az egész sorozat ilyen fiatal lányoknak van kitalálva. De ettől függetlenül elég "okos", vagy hogy mondjam. :D

A New Girl-ből is láttam pár részt, szerintem elég gagyi sajnos :S Jobbra számítottam....

2012. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
54%
New Girl gagyi, de vicces, Skinsnek az első 4 évada nagyon tetszett, a Once upon a time is nagyon jó, és lesz 2. évad:) Bár én azért ezeket néztem mert pont az olyan féle sorozatokat nem szeretem, amiket te néztél :D
2012. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
skins első két évad isteni! egyébként nagyon ajánlom még a misfits című sorozatot, nagyon jó!
2012. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Akkor a New Girl-t egyelőre hanyagolom, a többit meg majd megnézem sorban egymás után. Bár a Skinsnek elég sok évada van, szóval azon szerintem majd csak lassan leszek túl :D

A PLL-t fogom szerintem elsőnek megnézni, hiszen, mikor a GG-t kezdtem el nézni, akkor a PLL-en is gondolkodtam, de a GG győzött a szinkron miatt, viszont a 4. 5. évadot kénytelen voltam felirattal megnézni, és úgy is jó volt :)


1. válaszoló: Szerintem a GG-ben pont, hogy az 1.-2. évad nem olyan izgi, utána már kezdenek pörgősebbek, érdekesebbek lenni az események, de én mondjuk szerettem az összes évadát. Az 1. évadban a 7. rész a kedvencem :)

2012. júl. 2. 15:03
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül Skins, de az 1-2., 3-4. és az 5-6. évadok külön történetek, nincs igazán átfedés közöttük (persze sorban kell nézni). Az 1-4. évad nagyon jó, érdemes nézni!
2012. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a te válaszodat is :)

Egyébként, most "találtam" még egy tinisorozatot - The secret life of the american teenager

Ezt látta már valaki? :D

2012. júl. 2. 18:14
 8/37 anonim válasza:
a PLL, a Skins és a 90210 nagyon bejött. főleg a Skins, az első 4 évadot imádtam, már többször is megnéztem.főleg a 3-4.generáció,azt csak ajánlani tudom!:*
2012. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Köszi a választ neked is ! :)
2012. júl. 2. 22:33
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Glee!! :) Egyik kedvenc sorozatom már harmadik éve. Ha szereted a fiatalos, jó hangulatú, filmeket, ahol ráadásul rengeteg jó zene is van, akkor ez a Te sorozatod:)

És ha ez tetszik, ajánlom mellé a Glee Projectet is, ami glee kiegészítése:)

Szóval ha elkezded nézni, ebben a sorrendben nézd:

Glee első évad

Glee mádosik évad

Glee Project első évad

Glee harmadik évad

Glee Project második évad.


Ezek így jönnek egymás után sorrendbe:)

2012. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!