Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatot kezdjem el...

Melyik sorozatot kezdjem el nézni? :-) 15L

Figyelt kérdés

Épp most fejeztem be a Gossip Girlt, nagyon várom már a 6. évadot.


Szóval ezek közül kéne választani:

Pretty Little Liars

New Girl

Glee

Skins

90210

Once upon a time


Leginkább a PLL és a Skins között vacillálok, de nem tudom, hogy melyik lehet a legjobb :) A GG-t imádtam:D


Köszi a válaszokat!



2012. júl. 2. 12:23
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is :)
2012. júl. 3. 14:29
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Pretty Little Liars! Kedvencem. :) Ha szereted a Gossip Girl-t akkor ez is tetszeni fog. Nem ugyanolyan, de kicsit hasonló.

Ja és GG :)

2012. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
*GG(L)
2012. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem a Skinst nézd meg mindenképpen. :)

Csak magamból kiindulva: Nekem a GG volt a kedvenc sorozatom,de már ilyen függő szinten voltam.... és aztán rátaláltam a skinsre és imádom most már ez a kedvencem... már vagy 5-6x láttam az első 4 évadot.

(am ez csak magánvélemény, de szerintem az utolsó generáció már nem olyan jó)

ja és lehet, hogy sok évad, de egy évad sajnos csak 8-10 részes.

Szóval szerintem tényleg nézd meg, csak ajánlani tudom :)


u.i: am a Misfits is téll jó sorozat

2012. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is! :)

Elkezdtem már nézni a PLL-t tegnap, most tartok a 7. résznél :D (éjszaka nem tudok aludni, olyankor megnézek legalább 3-4 részt egyszerre), a következő a Skins lesz :)

2012. júl. 3. 19:47
 16/37 A kérdező kommentje:

Egyébként én is eléggé GG függő lettem. Olvastam a könyveket is régebben (Bad Girl), de az annyira nem fogott meg, a sorozatban sokkal pörgősebbek az események (nem tudom, te olvastad-e a könyvet, de csak az alapsztori ugyanaz, egyébként 100%osan eltér a sorozat mindenben a könyvtől :D)

Olyan sokáig tart kivárni, mire leadják a 6. évadot :S Pláne még megvárni a magyar feliratot rá...

2012. júl. 3. 19:49
 17/37 anonim ***** válasza:

jaja én is olvastam a könyvet is, de csak az elsőkét részét, mert am nem nagyon fogott meg... a film 1000x jobb

am én már az 5. évadra is v vártam és alig bírtam ki, de ami jó, hogy max 3 napon belül lesz felirat is minden részhez ( [link] ő csinálja és mindíg kiírja, ha kész)

2012. júl. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
ja és én is elkezdtem nézni a PLL-t és eddig az is tetszik ;)
2012. júl. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. júl. 4. 12:26
 20/37 anonim ***** válasza:
Pretty Little Liars!!!
2012. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!