Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól a Ragyogás (The...

Miről szól a Ragyogás (The Shining) című film?

Figyelt kérdés

Az addig oké,minden idők legjobb horror filmje a kritikusok szerint.


DE!Ki az a két ikerpár kislány?Most miért és miket lát a kifú?

Ki volt az a halott nő a fürdőkádban?

+A végén az az öreg ki és miért kérdezi meg,hogy "Remek party ugye?" (talán a csaj is megőrült időközbe,hogy halottakat lát?)

és az a sok csontváz??

A legvégén miért volt ott az a csoport kép,ami 1921-ben készült és rajta volt Jack?


Gondolom,igen mindenki megőrült elzárva a világtól egy nagy házban,érthető persze...De valami nagy csattanó,magyarázat van mindenre.

Sokan azt mondják,hogy gondolkodtató a mű,és az utolsó pár percben mindenre fény derül,ami a film közben kérdéseket vetett fel bennünk.

Nekem viszont semmiféle válaszokat nem adott,nem tudom,nem értem a lényegét(gondolom,gondolkodni kéne de az most nem megy)


Szóval nagyon megköszönném,ha valaki kisegítene és elmagyarázná,mi a fene a lényege a filmnek??


2012. febr. 26. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Stephen King Ragyogás című könyvét. Az az eredetije. Ott minden le van írva.
2012. febr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ikerpár az előző gondnok két lánya, akiket megölt. A kisfiú azért látja, mert van egy ilyen képessége (lát olyan dolgokat, amiket mások nem, ezt hívják ragyogásnak). A néger pasi is ilyen volt.
2012. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:)
2012. febr. 28. 15:12
 4/4 anonim válasza:
A 2 iker kislány a könyvben is benne van? Mert én nem emlékszem..
2016. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!