Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikortól ciki rajzfilmet...

Mikortól ciki rajzfilmet nézni? (Nem az énkicsipónim kaliberűeket)

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 16:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Semmikortól.
2012. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

na most megnyugodtam

köszi:)

2012. júl. 3. 16:17
 3/20 anonim ***** válasza:
Azt nézel amit akarsz, ha a haverok/barátaid azt mondanák ciki akkor nem kell mondogatni nekik.
2012. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

MI BAJOD AZ ÉN KICSI PÓNIMMAL?????

Ne szóljál be, az a kedvencem XXDDD

2012. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Semmikortól.Felnőttkorban is nyugodtan lehet rajzfilmet nézni,persze csak az értelmesebb mesefilm féléket,nem azokat,amik a rajzfilmcsatornákon mennek,azok többsége csak butít és kész.
2012. júl. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Viccet félre téve, ha te élvezed és örömet okoz, akkor nézd, ami csak tetszik és ha valakinek ez nem tetszik, akkor ne csinálja utánad, de kussoljon!!!


NE KÖVESD EL AZT A HIBÁT, HOGY MEGTAGADSZ MAGADTÓL BÁRMILYEN ÖRÖMFORRÁST, CSAK AZÉRT MERT NÉHÁNY B*LFASZ SZERINT AZ "GÁZ"! KÉSŐBB NAGYON MEGBÁNNÁD!!!


Sőt, mondjak valamit, 20 évesen még mindig szívesen nézek Tom és Jerry-t a tévében és szerintem minden idők legnagyobb mesefigurája Tapsi Hapsi, egyszerűen überelhetetlen, így le is töltöttem a meséivel megjelent DVD-t, mert szórakoztat és örömet okoz és ezzel kapcsolatban lesz*rom a rosszalló véleményeket, mert nem kötelezek senkit rá, hogy nézze, nem ártok vele senkinek, nekem viszont tetszik és pont.

2012. júl. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én múlthéten csupa ovis, meg szülő közé ültem be egyedül, hogy megnézhessem a Madagaszkár 3-t. Igaz, volt késő esti vetítés is, de akkor már nem értem rá. :D

És rengeteg mese van, ami nem csak gyerekeknek szól, gyerekeket szórakoztat. (Pixar mesék, Avatar, Tim Burton filmjei stb.) Vagy éppen, ahogy már írták, nosztalgikus.

2012. júl. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

az Avatar az nem gyerekfilm lett szerintem(ha a James Cameronosra gondolsz,a másik az valóban jó).

És egy nagyon jó példa akkor a madagaszkár pingvinjei sorozat,mesefilm létére ezerszer viccesebb sok vígjátéknak nevezett ócskaságnál is,és vannak benne felnőtt poénok is.nagyon szeretem.

2012. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A legjobb egész estés rajzfilm az Irány Eldorádó!!

Mindenkinek ajánlom, hihetetlenül jó történet, ugyanakkor baromi vicces, jah és a zenéjét Hans Zimmer és Elton John írta!

Nem a levegőbe beszélek, én 20 évesen megvettem DVD-n!

2012. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen, a Madagaszkár pingvinjeit én is szoktam nézni. Sok poén van benne minden korosztály számára. De vannak mesék amik nem csak gyerekeknek, vagy kimondottan csak felnőtteknek készülnek, mint például a simpson család, vagy az animék többsége. Engem például megszoltak mert nézem a Narutót, de leszartam. Attól még a haverjaim maradtak.(ráadásul később a konzolos játékom miatt ők is rákaptak) De például egy Death Note, Devil May Cry vagy egy Elfen Lied sem gyerekeknek való rajzfilm.
2012. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!