Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Arnold összejön Helgával?

Arnold összejön Helgával?

Figyelt kérdés
Néhány képet, pár perces videót láttam angolul arról, miszerint Arnold összejön Pataki Helgával, sőt még gyereket is várnak. Segítsetek! Hol találom meg magyarul azt a részt?

#Arnold #Helga #Arnold és helga összejön
2012. júl. 8. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Hol? Miben?


Miért olyan nehéz leírni, hogy mégis mire gondolsz? Elárulok valamit: senkisem gondolatolvasó. Szépen írd oda a film/sorozat címét, és máris egyszerűbb lesz a válaszadás :D

2012. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tényleg összejönnek, hol láttad azt a pár perces videót, linket közzé tudod tenni?
2012. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nehogymár ne tudd h ki arnold és helga :D volt neked gyerekkorod? :D

amúgy én nem láttam ilyen videót :o

2012. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van néhány fanart, de szerintem semmi több. Bár van egy erős gyanúm, hogy soha nem láttam végig rendesen a sorozatot. De biztos van pár rész, ami megerősíti a kapcsolatukat. :)


Egyébként az elsőnek, csak hogy nyilvánvaló legyen:


Hé, Arnold! - a rajzfilm címe, és ha a Pataki Helga név nem mondott semmit, minek válaszoltál egyáltalán? :D

2012. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Elsőnek üzenem: egyszer már feltettem a kérdést részletesen és hosszan, emiatt egyetlen válasz sem érkezett rá, mivel ez az oldal a kulcsszavas kérdésekre épül. Úgy voltam vele, aki ismeri a sorozatot, az tudni fogja, ki az a Pataki Helga, aki meg nem, az maximum akkor szól hozzá ha gyökér mód bele akar kötni, mert unatkozik otthon:) Látom bevált a jóslatom. A többieknek köszönöm szépen. Nekem is van egy olyan érzésem, hogy nem láttam végig a sorozatot, mivel, mint tudjátok, a Nickelodeon egyik napról a másikra levette a műsorlistáról a jó rajzfilmeket. Szóval tuti folytatódott a sorozat, csak hozzánk már nem jutott el. :/ És sajnos valóban elég sok a fanfic, így nehéz megállapítani, mi az eredeti és mi nem. Egyébként sajnos nem emlékszem, hol találtam, de ha smét megtalálom, belinkelem nektek azokat az angol részleteket. ha közben valaki megtalálja a teljes részt, pls linkelje be! :))
2012. júl. 22. 16:45
 6/6 anonim ***** válasza:
2017ben megjelent egy Dzsungel Movie című film amiben ez kiderül 😉😄
2018. júl. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!