Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok zavaróak a...

Mit gondoltok zavaróak a Harry Potter sorozatban a film és könyv közötti következetlenségek, illetve az sok változtatás a filmben? Ezt így utólag, így, hogy már vége a Harry Potter sorozatnak.

Figyelt kérdés
Természetesen elsősorban olyanok válaszát várom, akik olvasták a könyvet...
2012. júl. 9. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, zavaró

Zavaró könyvben az, hogy az utolsó rész befejezésében túl lettek bonyolítva a dolgok (itt arra gondolok amikor Dumbledore elmagyarázta Harry-nek, Voldemort miért nem tudott vele végezni) illetve maga a befejezés is összecsapott lett

Zavaró a filmekben az hogy mindig egyre többet és többet hagynak ki a könyvből

Az utolsó könyvet lehet hogy két filmben csinálták meg de azok is csak a könyvnek körülbelül az 50%-át mutatják

Továbbá zavaró az is, hogy a filmeket nem tudod megérteni ha nem olvastad a könyveket és néha vissza is kell emlékezned a könyvben hogy is volt ez vagy az eredetileg


De az is zavaró tud lenni néha, mikor valaki nem olvasta el a könyveket, csak megnézte a filmeket, és így sajnos a befejezésből alig értett valamit

az a baj hogy ilyen kérdésekből itt nagyon sok van és nekem ez olyan minthogyha az emberek nem akarnák elolvasni a könyveket :/ remélem tévedek :)

2012. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) én is olvastam akönyveket és nekem az a véleményem, hogy filmről filmre egyre többet hagytak ki, és így a végére zúdítottak jópár fontos dolgot... bár nekem úgy tűnik, hogy azok, akik nem olvasták a könyveket megértették a 8 film-et, viszont nagyon sok megválaszolatlan kérdésük maradt. tehát én örültem volna ha J.K. Rowling jobban odafigyel a filmesekre...:)
2012. júl. 13. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!