Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A mirai nikki-k van e 2-ik...

A mirai nikki-k van e 2-ik évad-a? Ha van mi a cime vagy ha nincs terveznek e 2-ik évadot?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 23:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A jövő naplóra gondolsz? Szerintem nincs, viszont a Mangát az animeaddictson lehet olvasni.
2012. júl. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom hogy a Mirai Nikki-nek nincs 2. évada, de még csak a 16. résznél tartok ma kezdtem el nézni, úgyhogy ez jó nem? xD 10 rész akkor ma már tuti nem végzek :(((

Ha vmit nem értek belőle majd szólók :P

Ti mindent egyből felfogtatok?

Mert én hallottam vmi olyanról hogy majd keveredik az 1. világ meg 2. és 3.???

Mondom biztos xD

2012. dec. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Én végig néztem.

Nagyon jó anime.

Ebből lehet lesz valami:

http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=fvwp&v=jezkCbi1jG8


olvastam ilyet is:


The "next project" is a live action drama titled "Mirai Nikki -Another:World-" that will premiere Saturday, April 21, 2012


Ebből lehet lesz valami...:D

2013. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Én úgytudom hogy lesz 2. évadja :D de ha non stop nézitek a hivatalos oldalát akkor csak kiderül valami...
2013. jún. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
melyik a hivatalos oldal?
2013. aug. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
én csak most értem a végére de lehet hogy csak a Lantis fog kiadni valami új animét
2014. ápr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 animefan222 válasza:
100%

Én most értem a végére és sajnálom hogy még nincs több, ajánlom figyelmetekbe az Mirai Nikki Redial t ,egy részes befejezés jó lett csak kellene még :) állítólag van még egy része ennek az utóbbinak de nincs magyar felirattal :(

Remélem kielégítő választ adtam :) bocsi a regényért

itt találod a Redial t : [link]

2014. aug. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
én a neten láttam fent olyan képeket ami a 3. évadra utalhat. nagyon meglepődtem lehet lesz valami
2014. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
az utolsó részben az utro után van egy részlet amit mindenki figyelmébe ajánlok (26.rész) a yukii naplója szerint yuno meg halt de aztán változik a napló ki irása és azt irja "yuno meg fog látogatni engem" majd yuno hangja "yukii!" és vége aztán ki irnak valami olyasmit h "második évad hamarosan" bár nem tudom h kinek mit jelent ez de nekem azt hogy eggy értelműen lessz 2.-évad
2015. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es szerintem az a redialra utal
2015. aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!