Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha színész lennél, te is...

Ha színész lennél, te is vállalnál ilyen áldozatokat?

Figyelt kérdés

Egy lany ismerösömmel volt erröl beszélgetésem. Együtt megnéztük a "V mint Vérbosszú" című filmet, ahol a színésznö levagatta teljesen a hajat a szerep kedvéért. Én ezt mondtam lany ismerösömnek


"Mélyen felnézek ra, csodalatos színésznö, aki képes nagy aldozatott is tenni a szerep kedvéért!" Lany ismerösöm erre így felelt


"Egyetértek, egy ilyen jó szerep kedvéért én is 5 perc alatt megvallnék derékig érő hajamtól, mert a művészetért mindent meg kell tennie egy színésznek! Legyen ez testsúly, haj, káromkodás vagy neki nem tetsző jelenet bevállalása!"


"Levágnád a gyönyörű hajadat, amit mindenki irigyel, teljesen kopaszra?" Kérdeztem tőle


"Ha jó a forgatókönyv és tartalmas, oktató film lesz, azonnal megtenném és büszke lennék magamra kopasz nő létemre! Haj nélkül is nő maradnék!"


Te mit gondolsz erről?


2012. júl. 15. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg dől a mani, addig nem érdekelne :D
2012. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hajamtól egy jó szerep kedvéért rögtön megválnék.

A haj kinő újra,és lehet hogy a sikert hozza meg számomra.

Pl: Simán levágnám a hajam ha én kaptam volna az Alien 3 szerepet vagy a G.I Jane szerepét.

De lehet bármilyen jó film sosem vállalnék leszbikus szerepet. Vannak szerepek amit nem lennék hajlandó eljátszani..

2012. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy ilyen dolgot hogy levágassam a hajam,simán bevállalnék, hisz az visszanő.

De aztán nem is biztos, hogy levágatta,fantasztikus sminkesek, maszkososk vannak ma már. Ha nem látom a barátnőmet kopaszra maszkírozva én sem hiszem el.

2012. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem válnék meg a hajamért. Persze lehet, hogy ha tényleg megkapnék egy ilyen szerepet. máshogy vélekednék.
2012. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*hajamtól, ezer bocsi :)
2012. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze,simán.Visszanő,nem nagy ügy :)

Ha valaki haj nélkül látna,nem hinné hogy beteg,vagy őrült vagyok.Pontosan tudná,hogy miért nincs hajam :)

Én szerintem akár fogyás-hízást is bevállalnék.Edzők,dietetikus,és saját szakács mellett,még ez is kivitelezhető.Ráadásul szerintem a szakma mindig elismeri,és jó szemmel nézi,ha valaki nagyobb áldozatot hoz egy szerep kedvéért :)

2012. júl. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!