Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a félig mese,...

Mi a címe ennek a félig mese, félig valós filmnek?

Figyelt kérdés
Nagyon régen láttam már, és csak néhány részlet maradt meg belőle. Valahogy úgy kezdődik, mint egy rendes film, de átcsapódik rajzfilmbe. Valami olyasmiről szól, hogy egy kisfiú bemegy a könyvtárba - arra már nem emlékszem miért, talán azért, mert odaküldik a szülei, mert nem tiszteli a könyveket(?) - és amikor odamegy egy könyvhöz, akkor változik a film mesévé. A kisfiú társai lesznek a könyvek, amik beszélnek: egy kalózos, egy tündér mesés, és egy horror könyv. Régen még az HBO-n láttam, és nagyon régóta keresem. Nagyon köszönöm előre is a segítséget!

2012. júl. 19. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
basszus tudom mire gondolsz!! és a kissrác biciklivel megy a könyvtárba és oda vagy visszafele vihar van nem? nekem sem ugrik be hirtelen ://
2012. júl. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Reszkessetek, nem hagyom magam!:

[link]

2012. júl. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Óóóóó! Nagyon nagyon köszi!!!!!!! :)
2012. júl. 19. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!