Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan horrorfilmet...

Tudtok olyan horrorfilmet mondani ami hasonlít az Átokra, és jó?

Figyelt kérdés

Az átok egy unalmas érdektelen valami, viszont az alapötlet nagyon tetszik. Tudnátok mondani valami hasonló filmet aminek ilyesmi története van, viszont nézhető, és félelmetes?


A kört ne írjátok, az is egy adag trágya.


2012. júl. 19. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézz körül itt:


[link]

2012. júl. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, de ezt eddig is meg tudtam volna tenni, csak türelmem nincs hozzá :D
2012. júl. 20. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az Átok a kedvencem.De sajna még nem találtam hozzá fogható jó horrort :)
2012. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem a film egyáltalán nem, inkább az alapötlet tetszik :) Hallottam hogy a japán horrorok "egy kaptafára" készülnek, de mégsem találtam hasonlót.
2012. júl. 24. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert hülyeséget beszélsz.

Először is az átok az a Ju-on című filmek remake-je.Tehát csak részben japán,de nem az az eredeti.

Az meg,hogy egy kaptafára,az nem azt jelenti,hogy teljesen ugyanolyan,de megjegyezném,hogy egyáltalán nem egy kaptafára mennek a japán horrorok,nyilván az,aki éjjel-nappal belezős szarokat néz,annak csak az jön le,hogy "jé,már megint hosszú,fekete hajó szellemcsaj",de annak elég szegényes a lelkivilága,aki csak ennyit lát.

Inkább az amcsi slahserek mennek egy kaptafára.

ÉS a kör eredetije sem szar,csak az amerikai remake.

2012. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*hosszú fekete hajÚ(elnézést,elírtam)
2012. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!