Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc szereplőd a...

Ki a kedvenc szereplőd a sorozatból?

Figyelt kérdés
Ki a kedvenc szereplőd a Naruto: Shippuden című sorozatból, és miért? (Légy szíves írd le, hogy miért fogtak meg téged a tulajdonságai/miért a legszórakoztatóbb szerinted.)

2012. júl. 22. 20:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Tobi, mert Tobi is a good boy.
2012. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Nakamura Nana válasza:
Sasuke...annak ellenére hogy egy nagy barom látni lehet benne hogy nem annyira rosz ember
2012. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Kakashi és Itachi. Kakashi fogalmam sincs, miért fogott meg, talán a múltja, meg vicces a fazon, tökjól van felépítve a karaktere. Itachi pedig egy hős, rajta nincs mit megmagyarázni. Lehet, hogy kiirtott egy egész klánt egyetlen ember életéért cserébe, de szerintem akkor is édes volt tőle, hogy eddig elment, hogy megvédje az öccsét. Yahiko-t is imádtam, mármint amikor még élt és önmaga volt. Tudom, hogy full olyan volt, mint Naruto, de mégis jobban szerettem nála.
2012. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

3 is van. :)

Gaara: gonoszként iszonyú nagy arc, jóként meg önfeláldozó.


Sasori: valamilyen szinten jó , ennek ellenére szadista + egy kicsit őrült. A bábmester technika mindent visz.


Orochimaru: a technikái nagyon jók. jól kidolgozott karakter + szerintem a legerősebb. (aki olvasta a manga 593 részét, az tudja miről beszélek.)

2012. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Itachi Uchiha:

Szerintem nem kell magyarázni hogy Itachi miért kedvenc ;D


Deidara:

Nagyon jók a jutsui, egyike a legerősebbeknek, és vicces amikor felrobbantja Tobit :D


Kisame Hoshigaki:

Szintén nagyon erős shinobi, jó a megjelenése, jó jutsui vannak, plusz ott van még a Samehada is


Kakuzu:

Ő is nagyon erős shinobi, sok elemmel bír a szíveinek köszönhetően, és érdekes hogy megszállott ha pénzről van szó


Sasori:

Hiruko bábjában is, meg a Harmadik Hokage-val is nagy figura. A bábmester technika nálam előkelő helyen szerepel.


Naruto Uzumaki:

Hát Naruto-t nem lehet nem kedvenc :D


Shikamaru Nara:

A stratéga beállítottsága az ami miatt az egyik kedvencem lett, meg vicces hogy mindenhez olyan unottan áll hozzá


Killer Bee:

Vicces egy alak :D ugyanakkor ő is nagyon erős, és jó a kenjutsu-ja

2012. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
*Naruto
2012. júl. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Itachi: Mert egy hős! Ha olvasod a mangát akkor tudod miért! ^^
2012. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Narutoooo
2012. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Gaara...mjert cuki,és mert aranyos kicsikorában( mikor a narutonban viszaemléxik a kiskorára) és a shippudenben ( állítólag, barátnöm monta, mert én nemnézem) nagyon jófej lesz :D
2012. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Zetsu. ^^ mert csak. :) szimpatikus. ^^
2012. júl. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!