Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A pretty little liars-ben...

A pretty little liars-ben Toby újra összejön majd Spencerrel?

Figyelt kérdés
A második évad vége felé tartok.És szerintem olyan szép pár voltak..és nagyon sajnálnám ha nem mert számomra az úgy tönkre vágná az egész sorozatot.Tudom h majd úgyis rájövök de addig is megnyugtatna...mert hát sok más kérdésem van persze..de azokkal tudok várni amíg kiderül majd a sztoriból...de ezzel nem...kérlek ne küldjetek akkor ilyen "majd úgyis kiderül" válaszokat.Köszönöm:)

2012. júl. 28. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, össze, a második évad utolsó részében. Sajnos... Én kifejezetten utálom Spencert, szerintem Toby jobb nélküle, de ez csak az én véleményem, a lényeg, hogy igen, összejönnek.
2012. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2012. júl. 28. 22:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom Spencert :D Határozott, erős egyéniség. Ő a csapat lelke. Én Ariatól kapok frászt. Annyira szerencsétlen :S Nyomi. :D Na mind1, maga a sorozat jó.


*SPOILER*


Azt olvastam, hogy Ali él, egy másik lány halt meg, az ikertestvére, akit Ő ölt meg. Állítólag felvette a lány személyazonosságát, mert új életet akart.

Lehetséges, hogy Ő lenne A?

2012. aug. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is imádom spencertés ugyan az véleménnyel vagyok róla mint te utolsó kommentelő.amúgy nem tudom h mi van alivel de a biztos h a rendezők annyira jóra csinálták a sorozato h mindi lesznek váratlan fordulatok.
2012. aug. 30. 18:53
 5/9 anonim válasza:
Igen. Bár lehet, hogy Toby más valaki, mint akinek hittük? Aki látta a 3. évad utolsó részeinek utolsó másodperceit, az tudja, mire gondolok. Melyik Toby igazi arca?
2012. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az az igazi arca amit spencernek mutat csak lehet h megzsarolták valamivel hállljon be a csapatba vagy rájött ki A és most beszállt a csapatba hogy bennfentes legyen hátha tud valamiben segíteni ïgy a lányoknak.
2012. szept. 16. 12:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztem meg Toby ellenük van. (Én vagyok az a komizó aki szereti Spencert am :D). Szal sztem ellenük van, mert azt ne felejtsük el, hogy Toby a lányok miatt került javítóba.
2012. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen de akkor miért kedveli annyira spencert meg azért néhány olyan dolog van ami megcáfolja h toby a lányok ellen lenne..
2012. okt. 23. 16:02
 9/9 anonim válasza:
Toby nincs ellenük. Aki nézte a 3.évadot az tudja. Úgy van,hogy ő is benne van az 'A'team-ben,de mégis a spencerékkel van,majd ha megnézitek a 3évad utolsó részét akkor látni fogjátok,segít majd spencernek,és a lányoknak. :D nagyon izgi. Alig várom a júniust hogy 4évadot is megnézhessem :3
2013. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!