Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Batman Felemelkedés cimü...

Dave73 kérdése:

A Batman Felemelkedés cimü filmben a legvégén amikor látta alfréd a kávézöban az télleg ö volt vagy illuzio?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólok, hogy még nem látta mindenki a filmet.
2012. júl. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van!! 5 pont a Griffendélnek XD
2012. júl. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A kérdésből nem derül ki, hogy Alfred kit vagy mit látott (vagy képzelt).

Szerintem egyébként is-is.

SPOILER


Szerintem Bruce-t látta (azért gondolom így, mert Macskanő is látható, márpedig Alfred nem ismerte Macskanőt). Viszont átvitt értelemben Batman meghalt, az ő örököse Robin (aki leszáll a barlangba, miután Batman "felemelkedett"), illetve még mindig "hívják" Batmant a denevérjellel, de ez már csak azt jelenti - az én olvasatomban -, hogy a legenda tovább él, azt soha sem lehet elpusztítani.

Tehát Batman mint személy meghal, Bruce mint személy tovább él (Selinával), Batman mint legenda örök, Robin pedig az utód.

2012. júl. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igen ő volt az (Bruce Wayne).
2012. júl. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt se hagyjuk ki, hogy Bruce megcsinálta a robotpilótát.
2012. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Gress ***** válasza:
Én már akkor tudtam hogy nem halt meg amikor Alfred mosolyogni kezdett.Elég egyértelmű.
2012. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De mikor ugrott ki Bruce, ha volt robotpilóta? Úgy rémlik még mutatták, amikor elkezdett elfehéredni minden.
2012. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
csak a kék eget láttad mikor batmant mutatták semmi kivehető háttere am tipp mikor széje lőtte a házat akkor katapultált utánna nem végzett semi nagy munkát a gép.
2012. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én úgy gondoltam hogy ügye megcsinálta a robotpilótát, kiugrott, és élt tovább a macskanővel :) direkt azért vagyok most itt hogy utánna olvassak igaz-e, mert szomorú lettem volna ha tényleg meghal.
2012. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

elég rosszul tudjátok, nincs logikátok sem? Bruce Wayne sírfelirat, örökség, stb... és közben Bruce Wayne, Gotham gazdag csókája egy kv-zóban ücsörög macskanővel, miközben az egész város ismeri Wayne-t? Gondolom senki sem megy oda, hogy cső, miért élsz ha már eltemettünk, stb.? :))

Fogjátok fel, Batman meghalt, a trilógiának pedig vége ezzel.

2016. febr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!