Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek normális dolog ha...

Szerintetek normális dolog ha valaki nagyon szereti a horror meg egyéb hátborzongató filmeket?

Figyelt kérdés
Hallotam már olyat is,hogy kártékony az idegrendszerre meg rémálmokat okoz.Ha rosszat álmodok sose a filmmel kapcsolatban.Mi a tapasztalatotok?
2012. júl. 30. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Heló!


Miért ne lenne az? Az ember szereti a veszélyt, a félelmet, ami az ilyen esetekben a testben felszabaduló anyagoknak is köszönhető. Ráadásul minőségi, jó filmet nézni már önmagában jó dolog :).

Hogy az idegrendszerre kártékony lenne-e... Lehetséges, bár azok nyilván eléggé hmmm, érzékeny, vagy inkább labilis emberek, akikre más dolog is nagy hatást képes gyakorolni - ami mondjuk megin másoknak fikarcnyit sem jelentene.

Az álmokat nagyon sok minden befolyásolja, amiket tapasztalsz, az emlékeid, minden olyan dolog, ami végigment már a fejeden. Így niylván hatással lehet rá egy horror. Amúgy is, a jó horrorfilm az, ami nem ereszt egy jó ideig, foglalkoztat és hatást gyakorol rád, így valószínű, hogy álmodban is megjelenhet.


Persze ez csak az én véleményem, de nem hiszem, hogy feltétlen mondjuk orvosnak kéne ahhoz lenni, hogy használható magyarázatot adjunk az általad felvetett dolgokra, így remélem, valamennyit segíttettem :).

2012. júl. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az egyetlen filmes karakter, akivel rémálom volt, az Joker volt. De az is régen.

Aki túl komolyan veszi a filmeket, annak okozhat ilyesmit, de a horrortól normális esetben félned kéne, mert pont az a célja.

Aztán ott vannak az undorító, perverz filmek. Na azokat nem nézem meg és ennyi.

2012. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi probléma a horror filmek nézésével, de...

Én csak időszakos lazitásként használnám, mivel, az én véleményem szerint, kevés kivételtől eltekintve silány, alantas ösztönökre ható filmipari termékek. A filmgyártásban, azon belül a filmművészetben rengeteg tartalmas alkotást találsz, amelyek tartalmilag, és érzelmileg sokkal többet adnak.

2012. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Persze, hisz valaki meg a kosztümöst:D
2012. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!