Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudom bejelenteni, melyik...

Milibindi kérdése:

Hol tudom bejelenteni, melyik hivatalos szervhez tartozik?

Figyelt kérdés
Sajnos csak alap csomag van itthon, ezért egyes sorozatokat csak online tudom nézni. Viszont a többség csak streamclodra van feltöltve, de már megőrülök az ízléstelen reklámoktól amit nézni vagyok kénytelen amíg betölt a videoés egyre durvább! Már férfi nemi szervet is sőt az előbb felugrott egy oldal amin épp egy nő... . Telenovellát gyerekek is néznek így ők is láthatják ezeket ! Valaki meg tudná mondani holt tudom bejelenteni? ORTT talán nem jó, csak tv rádióval foglalkozik nrzen találhatókkal nem. Szinte biztos, hogy ez illegális ráadásul!

2012. aug. 3. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a neten osztja meg valaki az online tartalmat, és te bejelented, akkor az oldalt megszüntetik, mivel illegális jogvédett tartalmat terjeszteni.

Saját érdeked, hogy vagy kibírod a reklámot és annak tartalmát, vagy megpróbálod ellehetetleníteni, de akkor nem lesz mit nézni.


Reklám ellen használj reklámblokkolót a böngészőben, minden oldalról kiszedik automatikusan.


A gyerekek és a szex kapcsolatát hosszú boncolgatni, manapság már 10 év fölött nem csak tudják hogy mi az, hanem direkt keresik is az ilyen tartalmat, nem fognak sem meglepődni, sem sokkot kapni.

2012. aug. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi , letöltöttem egy SlimBrowser nevű programot remélem segít , próbáltam noscriptet , de ott valami probléma volt.Be kell állítani valamit vagy automatikus kiszedi ezeket?
2012. aug. 5. 00:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Hopp ez egy böngésző, de már a skypad sem jelenik amikor videobetöltéshez ugrik
2012. aug. 5. 00:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hányan olvassák a kommenteket, de SENKINEK NEM AJÁNLOM letölteni ezeket, kikapcsolt folyton a gépem , vagy 20ik próbálkozásra betöltött a gép nem kapcsolt ki azonnal töröltem a programot azóta működik a gépem is
2012. aug. 5. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!