Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Árva c. filmben lévő...

Az Árva c. filmben lévő kislánynak milyen betegsége van, amitől nem öregszik?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 6. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem úgy van hogy öregszik, csak van egy arányos törpesége és láthatod h milyen fogat tesz be magának h gyereknek tűnjön, mert a film végén lemossa magáról a sminket és akkor nem néz ki gyereknek...
2012. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen, tudom, de végül is mi a neve ennek a betegségnek?
2012. aug. 6. 17:56
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


Első linkre katt.A plot-ban megtalálod.Kékkel ki is van emelve.Ha rákattintasz,átugrik a betegség wiki oldalára.

2012. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ez mind szép és jó, csakhogy én nem beszélek angolul... egy kicsit sem, ergo, amit te most küldtél, nekem tök kínai.


azért kösz!

2012. aug. 7. 07:48
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Nem akarásnak kakálás a vége.Már csak annyit kellett volna tenni,hogy a betegség nevét,amit mondtam is hogy hol találsz meg kékkel kiemelve,beírod googleba.

2012. aug. 8. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

mivel nem vagyok teljesen hülye, természetesen megtaláltam, amit mondtál, de ettől függetlenül nem hiszem, h lenne bármilyen jogod ilyeneket írni. "nem akarás?" szerinted azért kérdezem, mert nem is akarom tudni? :D hát, mit ne mondjak, tök logikus! :D


szóval, ha neked fáj a segítség, és mondjuk megerőltető lett volna minden szó nélkül csak belinkelni a 2. linket, akkor szerintem más oldalon kéne keresgélned, ahol a segítségnyújtással együtt mondjuk leb@szhatod az embert, amiért magától nem jön rá dolgokra... eh, komolyan, hol van ebben a viselkedésben logika?


egyébként meg a 2. linked tényleg nagy segítség, szóval azt nagyon szépen köszönöm!

2012. aug. 8. 08:06
 7/11 anonim ***** válasza:
szívesen segítek,nem erről van szó.
2012. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a "nem akarást" meg nem arra értettem,hogy nem akarod tudni,hanem miután leírom mit hogy csinálj a legkisebb fáradságot sem veszed,hogy megcsináld amit mondok,hanem közlöd,hogy nem tudsz angolul.Nekem kellett a betegség nevét bemásolni googleba,amit te is megtudtál volna tenni.de teljesen mindegy,mint mondtam,szívesen segítek egyébként.
2012. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ha valaki nem tud angolul, honnan tudja, hogy a millió és egy kékkel kijelölt szó közül, melyik a betegség neve? se nem járok az orvosira, se nem beszélem az angolt, tehát elég nehezen találHATNÁM meg...

nem hiszem, hogy itt fáradtság vagy nem fáradtság kérdésről lenne szó.

ha annyira lusta lennék, akkor a te válaszodra sem reagálnék, ami elég sok időt elvesz. :)

2012. aug. 8. 17:07
 10/11 Karina13 válasza:
hipopituitarizmus :D
2013. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!