Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek tetszik rajtam kívül az...

Kinek tetszik rajtam kívül az amerikai pite 4- a zenetáborban c. film?

Figyelt kérdés
én nagyon bírtam Matt Stifler szövegét, és szereplését, meg a kottafej csaj, Elyse is nagyon csinos, aranyos... jó történet, bár már nem az eredeti szereplőkkel, de szerintem nagyon jó lett... valakinek még?

2012. aug. 8. 15:03
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
nemkönnyű. nekem már nehéz lenne visszarázódni olyasmi figurába, mint ő, egy év barátnősködés után :)
2013. dec. 25. 00:26
 32/34 anonim ***** válasza:
Majd kiderül,hogy jól döntöttél-e :)
2013. dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ma megint megnéztem. :D Ugyanaz vagyok megint. :D Még mindig egyik legjobb film és a kedvenceim között van.A csaj még mindig lenyűgözően szép. :D Imádom az egész filmet,rohadt jó! Jó lenne ha ilyen tényleg megtörténne. :D
2015. jan. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Több mint 7 év után újbol megnéztem. Már teljesen más fejjel, és sok tapasztalattal mögöttem, de nagyon tetszett, és még mindig meglágyította a szívem... :) Szerencsére átélhettem egy nagyon jo szerelmet is közben, és érdekes, mert ez volt az első film, amit együtt néztünk, persze nem végig, ezért nem számolom hozzá... :D
2022. ápr. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!