Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A lány és a farkas - Kétféle...

A lány és a farkas - Kétféle verzió van belőle? :O

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt megnéztem a filmet online, és nagyon tetszett,főleg a vége: volt benne egy hosszabb szeretkezős jelenet, mikor Valerie piros köpenyén feküdtek a hóban; és a befejezésnél, mikor Valerie ott tartotta a kisbabájukat a kezében, mikor Peter farkasként jött vissza.

Csak hogy tegnap leadta az HBO is a filmet, és mivel tetszett, gondoltam megint megnézem, ha már jobb műsort amúgy se találtam. Nézem, várom a végét -mert ugye az a kedvencem az egész filmben, már csak a szép befejezés miatt is-, erre nincs benne a szeretkezős jelenet, se a végén a kisbaba! Mintha kivágták volna azt a jelenetet, a vége meg teljesen más volt.. Nem értem. Mitől lehet?

Utánanéztem, a kisbabás az eredeti befejezés, de akkor nem értem hogy a HBO miért "írta át"..


2012. aug. 9. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A TV sajnos ilyen nagyon sok filmet megvagdosnak én nem is nézek filmeket csak DVD-n.Elég sok film jön ki a megjelenés után egy pár hónappal úgy hogy Director cut ezek hosszabbak van amelyik 20-30perc-el is,a Gyűrűk Ura bővített extra 1-1 rész több min négy óra.
2012. aug. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem.. csak furcsa volt, totál összezavarodtam, nem értettem mi van :D De akkor csak a TV-sek "vicceltek meg"..

Köszi a választ! :)

2012. aug. 9. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Az HBO-tól Én még nem igen tapasztaltam hogy mozifilmet vagdostak volna, szerencsére. Ők nem ezért jöttek létre.

Ez csak az RTL meg Tv2 ócska szokása hogy kerülje a büntetést és fél nyolckor kezdhessen "erőszakosabb" filmet. Mondjuk nem tudom nekik mi meríti ki ennek a fogalmát mert pl. mikor a Holnaputánból kivágták ahogy a vízfal benyomul New York-ba, vagy a Poseidonból ahogy oldalra dől a hajó. Hát érdekes. Ezért nem kell ezeket a csatornákat se nézni.

2012. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak DVD-n nézek filmet pont ez miatt nem TV-zek lassan már 5éve.
2012. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!