Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van egy amerikai filmem, meg...

Rose 1999 kérdése:

Van egy amerikai filmem, meg egy magyar feliratom hozzá, ami gyorsabban megy mint a film. Valaki elvállalná nekem, hogy megcsinálja jóra?

Figyelt kérdés
Elég cink, de én erről semmit nem tudok. Azt sem, hogy hol kérjem hogy megcsinálják.... Valaki tudna segíteni?

2012. aug. 9. 19:16
 1/2 Moviejunkie11 ***** válasza:
Valószínű, h a feliratot, nem ahhoz a típusú filmhez csinálták (pl.HD,720p). Szal vagy keres megfelelő típushoz készült feliratot, vagy pl. a BS playeren lehet állítani a felirat sebességén.
2012. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van szerintem is nézz szét a neten másik feliratért. Jó eséllyel találsz is.

Megcsinálni másnak körülményes lenne hiszen a videó is kellene hozzá hogy lássa passzol-e már. Nem tudom lenne -e olyan aki a kedvedért letölti.

Subtitle Workshop nevű programmal egyébként fél perc se kell és már át is időzítheted a kívánt értékre a feliratot.

2012. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!