Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Én egy filmnek a címére...

Én egy filmnek a címére lennék kíváncsi? Arról szól, hogy egy föld alatti bunkerban élnek az emberek, mert a felszín lakhatatlanná vált. De csak nőkből áll a társadalom, valamiért a férfiak nincsenek köztük.

Figyelt kérdés
Kb 10 éve láttam, úgyhogy tuti nem egy mai darab. A sztori annyi, hogy valahogy előkerül kettő (de lehet, hogy több? ) hibernált férfi, akiket felolvasztanak, majd ebből adódnak a vicces dolgok a beilleszkedés miatt (pl. a szex eddigi hiánya). A vége annyi, hogy az egyik nő gyereket szül, és feljutnak a felszínre, ami időközben lakhatóvá vált. Tudom nem egyszerű, de én is csak ennyire emlékszem. Remélem valakinek beugrik a film.

#vígjáték #sci-fi #atomháború #női társadalom #hibernált férfi #föld alatti bunker
2012. aug. 10. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szexmisszió.
2012. aug. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy Robert Merle Védett férfiak című könyve alapján készült.Nincs sok köze a regényhez,érdemes elolvasni.
2012. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.
2012. aug. 10. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!