Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a filmnek...

Ic3man22 kérdése:

Mi a címe ennek a filmnek (horror)?

Figyelt kérdés
Sziasztok Keresek 1 filmet es emlekeim igen hianyosak, igazabol 1 dologra emlekszek az egesz filmbol de szeretnem megtalalni gyerekkorom nagy remet :D. Szoval a jelenet nah ezt pontosan nem tudom hogy urhajo vagy esetleg valami mas szallitoeszkoz de emlekeim szerint urhajoba jatszodik a film es a szereplok kozott megbeszeles folyik mivel kiderul van koztuk 1 cyborg es hogy ezt kideritsek mindenkinek megkell vagnia magat 1 szikevel nah mar most a cyborg is verzik es ebbol nem derul ki ki is az de aki a cyborg utan kovetkezik vervetelre annak elfertozodik a keze (1 kisse tulsulyos emberke) es ha jol emlekszem meg is oli utana a cyborg. Igazabol ennyire emlekszem belole orulnek ha valakinek ennyibol esszebe jutna a filmcim. Koszonom
2012. aug. 10. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ennyiből nem derül ki nekem sem de a filmkatalógus.hu oldalon komolyabb segítséget kapsz én is ott szoktam kutatni az elfeledett címek után.Ez egyébként a videós korszakból való?
2012. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 HalkHogen ***** válasza:
Hát ha hiányosak az emlékeid, akkor előhozakodok Carpenter 1982-es A dolog c. filmjével. Nem kiborgos, de van benne űrhajó, rém meg egy, az általad leírthoz nagyon hasonlatos jelenet. Nézz utána, hátha ez az.
2012. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Off: de amúgy amire gyerekkorodból emlékszel nem mindig pontosan igaz..pl nekem volt egy emlékem hogy egy akcióhősnek kiszakad a keze majd kinő és világos rózsaszin...közbe csak összevérezte miután felnött fejjel megnéztem :D
2012. aug. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen Videokazis korszakbol valo valahol 80-as evek vege 90-es eleje.A dolog cimu filmet ismerem es nem az.A 3. kommenthez csak annyit hogy biztos ez a jelenet mert egy ismerosomnek elmeseltem ugyanest amit leirtam es neki is csakez a jelenet maradt meg szorol szora se tobb se kevesebb(nem gyerekkori ismeros).
2012. aug. 11. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg nem ez az?

[link]

2012. aug. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem nem ez az de azert koszonom ez se tunik rossznak ;)
2012. aug. 12. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!