Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valamilyen animét tudnátok...

Valamilyen animét tudnátok mondani aminek köze van a szuper erőhöz?

Figyelt kérdés

Sziasztok

nagyon sok anime sorozatot láttam már mindenféle anime megtetszik aminek köze van a super erőhöz (vagy mágiához vagy ehhez hasonló képességekhez) de a robotos anime sorozatokat nagyon rühelem szóval az nem jön be..

hosszadalmas vagy 20 rész feletti sorozattok tetszenek

ezeket láttam már/vagy még folyamatban van az anime(nem mind mert annyit nem tudnék le írni) :

buso Renkin(kedvenc),beelzebub,katekyo hitman reborn,fairy tail,07 ghost,blue exorcist,ichiban ushiro no daimaou,d.gray man,kiba,kurokami the animation,nurarihyon no mago,soul eater,tactics,to aru majutsu no index,trinity blood,ueki no housoku(nagyon tetszett),Mar,

hát több nem jut eszembe de ennél jóval többet láttam már le írtam azokat is amelyik annyira nem tetszett csak mondom hogy fel ne hozzátok jahh és bleach,naruto,yuu yuu hakusho mind a 3 láttam már vagyis naruto shippuudent követem bleachnél szünet van;)


nah szóval előre is köszönöm aki hozzászól de nem látom nagy valószínűséget hogy bárki is tudna mondani de hátha;)


2012. aug. 12. 00:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem a Zetman jutott eszembe, még csak 13 részt adtak le, de reméllhetőleg folytatják. Arról szól, hogy ZET azaz Jin Kanzaki egy projekt eredményeként át tud változni és emberfeletti erővel bír. Sok megpróbáltatáson kell átesnie, mint „nagyapja” halála illetőleg nyomornegyedbe is kerül. Mindössze egyszerű emberként akar élni, de a sorsa utoléri.

ZETté alakulása nem a szokványos ’felhúzok egy kosztümöt’ folyamat. Lassú és fájdalmas dolog, amíg átalakul a benne rejtőző lénnyé. Bár az átalakulást gyorsíthatják különböző tényezők, mint a düh ereje. Alphas a másik hősünk a történetben. Alphas, más néven Kouga Amagi. Amaginak különösen jó az igazságérzete, ő is részt vesz egy projektben és különleges képességre tesz szert.

Feladatuk, hogy megtalálják és legyőzzék a ’Játékosokat’. Ám hamarosan egymás ellen fordulnak.

Az Animeaddictson online megnézheted a részeket.

2012. aug. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
már pár részt láttam is belőle de ha jól tudom nem rég adták le és olyan 6. résznél álltam le hogy leadják az egészet és neki ülni azért köszi az ajánlatodat biztos hogy be fejezem ..
2012. aug. 12. 01:25
 3/15 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2012. aug. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem igazán anime, de az Avatar; Legend of Korra c.új sorozatot, (vagy a Legend of Aang), biztos hallottál már róla, ha az elemek idomítása megfelel szupererőnek akkor bátran ajánlom ^^
2012. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ez nem az avatárnak valami változata?már láttam pár anime fordító oldalon ahol lehet keresgélni ..
2012. aug. 12. 16:07
 6/15 anonim ***** válasza:

Deadman Wonderland, Fullmetal Alchemist (Brotherhood), .hack//SIGN, Ayakashi, C, Fate/Zero, Fate/stay night, Kaze no Stigma, Shakugan no Shana, Yumekui Merry, C3.


A most futó: Campione!, Sword Art Online, Dakara boku Wa Ha ga Dekanai, Hagure Yuusha no Estetica.

2012. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
One piece!
2012. aug. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Elfen lied
2012. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Elfen Lied,Zero no tsukaima,Highschool dxd(reménytelenül perverz de jó),Shugo Chara,Black cat,Tokyo Mew Mew
2012. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenki válaszát

de a Deadman Wonderland kezdve a Black cat ig mindet láttam ...kivéve a Kaze no Stigma és a Sword Art Online nem láttam még de a Elfen lied nekem egy kicsit elvont ...


az One piece! már sokszor gondolkodtam de a rajzolási stilus a történet se tud megfogni .:SS kár pedig egy elég hosszú sorozat szívesen nézném mert a rebornba is a maffiózó élet nem illene bele egy anime sorozatba főleg ha a maffiózóknak szuper erejük van ..de megtetszet de az one piece!nek a rajzolási stilus nem tetszik ..de lehet megszoknám vagy nem tudom ..

2012. aug. 12. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!