Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Kárhozottak királynője és...

A Kárhozottak királynője és Az interjú a vámpírral c filmben az egyik vámpírt Lestat-nak hívják. Mért ugyanaz a név?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Kárhozottak királynője az interjú a vámpírral folytatása. Lestat ugyanaz, sőt, rengeteg közös szereplő van még rajta kívül is (legalábbis a könyvben mindenképp).
2012. aug. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na, ez érdekes, én nem tudtam ezt korábban. Főleg, mert az Interjú a vámpírral sokkal eredetibb és színvonalasabb történetnek tűnt, mint a másik, az inkább egy olcsó hollywoodi gagyi benyomását keltette.
2012. aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
még annyit hozzátennék, hogy ez a két film az anne rice 12 kötetes "vámpír krónikáinak" két része a könyvek egymás folytatásai, de külön külön is érthetőek, és az írónő eddig 3 filmre adott engedélyt,a 3.-at most forgatják és a kárhozottak királynője után nem akart több filmet csinálni a könyvekből mert a végeredmény nem tetszett neki(egyébként nekem sem tetszett , főleg a könyv után)... remélem segítettem :D
2012. okt. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elvileg a folytatása az interjúnak,gyakorlatilag meg egy másfél órás videóklipp inkább,atomzsír zenével.

önmagában és a műfajon belül teljesen jó film,de nem méltó a folytatás megnevezéshez.

a könyv 3. részének a filmes változata,lebutítva,átírva.

1.interjú a vámpírral

2.lestat a vámpír

3.a kárhozottak királynője

2012. nov. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!