Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit gondoltok a legújabb...

Ti mit gondoltok a legújabb naruto manga részről (597)?

Figyelt kérdés
mert az kiderült hogy tobi szeme az obito-é akkor most a végén kiderül hogy tobi=obito?

2012. aug. 12. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Az emberek 90%-a ezy mondana,es szerintem ez mar regen varhato volt,az egyetlen ok amiert furcsanak tartottam h Obito lenne Tobi az az volt h Obitonak a jobb oldala szetment es megis ott van meg neki a sharingan,igaz a balt adta Kakashinak...szoval furcsa de nem meglepo.Meg amugyis sok Fanart jelent meg amin Obitot Tobinak abrazoljak.
2012. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem lehet Obito, mert amikor harcolt a 4. hokagével, már felnőtt volt, miközben Kakashi még gyerek. Ergo Obitonak, ha valahogy túl is élte volna a sziklák alatt, még mindig gyereknek kellett volna lennie.

Én amúgy Uchiha Madara öccsére tippelek Tobi kilétét illetően.

2012. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most h mondod igazad lehet, vagyis akkor mar Kakashi is oregebb volt kicsit ha jol emlekszem de Obito meg mindig max 15-16 lehetett volna,de lehet ebben is tevedek.A lenyeg h tenyleg nem ugy nez ki h o lenne ha erre gondolunk.De mindjuk Madara occsere nem emlekszem h utaltak volna valaha.Es szerintem ha nem is Obit, legalabb valaki olyan kell legyen aki szerepelt mar valaha valahogy, maskepp szerintem gagyi lenne.
2012. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még az se biztos, hogy az Uchiha klánból való. Hiszen lehet, hogy csak azért van sharinganja mert elszedte Obitó-tol... De azt is hallottam, hogy ő Madara, akit Zetsu rakott össze Obito testét felhasználva.

Ez megmagyarázzna azt a fehér trutyit ami Tobi levágott karjából tör elő...

2012. aug. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erdekes elmelet.Csak kicsit furcsa,mert akkor Zetsu vagy Madara idejen is elt es jo parazita modjara meg ma is megvan,vagy maskepp nem ertem mi oka lett volna visszahozni.Na meg kicsit furcsa h ennek ellenere is fel tudtak tamasztani Madarat,szoval 2x letezett a lelke egyidoben,amennyiben ez szamit...
2012. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mostmar hivatalos, Tobi=Obito.
2012. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!