Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehetetlen velem filmezni, de...

Lehetetlen velem filmezni, de van egy-két film, ami megfog. Tudnátok tippeket mondani?

Figyelt kérdés

Utálom a sci-fiket.. ilyen, hogy Gyűrűk ura, meg Star wars.. hát az egy sz*r.. még a Mátrixot sem szeretem.

Láttam őket, vagy csak belenéztem, de ezek akkora sz*rok..


Ezek mellett a horrorból is csak a hihető, igaz, saját kamerával felvett dolgokat szeretem.

Amibe zombik, meg szörnyek, meg lehetetlen lények vannak, azokon elalszom. Egyszerűen nem.. nem fog meg.


Viszont a szelleműzős filmek tetszenek. Annak van egy kis misztikus igazsága.



Egy film van, ami teljes mértékben megfogott, ez pedig a Pillangóhatás, de abból is csak az egyes.. veszélyesen jó film.


Segítsetek kérlek ötleteket mondani, vagy tippeket. Bármit, hogy végre filmezhessek a barátommal normálisan.

Ezek mellett szeretem még az ilyen amerikai d*gós filmeket. Tudjátok, ez a Amerikai pite, Csajok a csúcson, Hangyák a gatyában, Project X stb..



2012. aug. 13. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Tökéletes Trükk

A kés filozófiája

Mártírok

Sherlock Holmes

Életrevalók

Eredet

Unknown - Ismeretlen férfi

The Lincoln Lawyer - Az igazság ára

Marley meg én


Igaz ezek komoly filmek.

Bevallom csak gyors ledaráltam mivel aki film nézés nélkül olyat mond, hogy "sz*r" annak értékelési problémái lehetnek a beképzeltségtől. Meg attól, hogy NEKED nem tetszik vannak sokan akik rajonganak érte és nem "sz*r" csak NEKED más az ízlésed.


Azt hittem egy értelmes embernek segítek amíg el nem olvastam az utolsó bekezdést. Tényleg reméltem, hogy van olyan ember aki normális, értékkel bíró filmre vágyik és nem a lent felsorolt igénytelen silány a filmnek nevezhető valamire...

2012. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Barátommal kismilliószor összevesztünk a sci-fiken..

Sajnálom, de ezt a kettőt nem tudom többre értékelni.

Igen, akinek tetszik nézze meg, de nekem ez a véleményem róla.

Legalább is az első kettőről, amit említettem. Rosszabb, mint a zs kategória. Mindegy, igazad van, de akkor sem tudom többre mondani őket.


A filmeket pedig köszönöm, bele nézek, és ha tetszik, akkor meg van a közös program kora estére, köszönhetően neked és sajnálom, hogy ezt a véleményt kellett rólam megalkotnod pár mondat után..

2012. aug. 13. 20:21
 3/4 A kérdező kommentje:

Tökéletes Trükk

Unknown - Ismeretlen férfi

Naggyon jó volt! Mártíroknak kedves páromnak nincs gyomra, de lehet, hogy majd titokban eccer megnézem.. :)

Kösz szépen!

2012. aug. 16. 23:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor már megérte válaszolni. ( :



Ps.: A kés filozófiája a horror még a listán ezt elfelejtettem.

2012. aug. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!