Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a The Amazing...

Mit gondoltok a The Amazing Spiderman-ról?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Tudtok valamit a második részről?

2012. aug. 13. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Elég jól sikerült.

Toby és a Zöld Manó egyáltalán nem hiányzott. Emma Stone-t utáltam.


A Sony Marc Webb-et akarja a második rész rendezőjének is.

2012. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szar volt, a trilógiának volt valami hangulata amit ennek a filmnek nem sikerült elérnie. A Tobey féle pókember amúgy is jobban bejön mint ez az Andrew féle erőltetett kicsit geek pókember. A régi amúgy is sokkal látványosabb és a sztori vonala is jobb hiába áll ez közelebb a képregényhez pl. amikor a nagybátyját meggyilkolják az nem azért volt mert nem adott oda egy centet hanem azért mert el ment bunyózni, hazudott a nagybátyáéknak, szóval az egészben nagyobb a "drámai hatás", az "A nagyobb erő mindig nagyobb felelősséggel is jár."-ról meg inkább ne is beszéljünk.
2012. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én imádom pókembert, ő a kedvenc szuperhősöm, de a Csodálatos Pókember elég gyenge lett. Elkeseredtem mikor láttam, nagyobb durranásra számítottam...:/
2012. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a Sam Raimi féle trilógiát is, de az Amazing szerintem sokkal jobb lett. Talán csak a Pókember 2-t nem pipálta le. Garfield sokkal hihetőbb Pókember mint Tobey volt, Emma Stone egyszerűen csodálatos, a karaktere is sokkal szimpatikusabb mint a trilógia Mary-Jane-é, vagy akár a Pókember 3 Gwen Stacy-je.

Egyedül talán a Gyík volt erőtlenebb főgonosz mint az eddigiek, de remélem valahogy a Zöld Manó még bekerül a második részbe. Bár szerintem Willem Dafoe-t nem igen fogja lekörözni senki. Amit kissé átverésnek éreztem, hogy beharangozták: most mindent megtudunk Peter szüleiről. Aztán egy francokat. Na meg a ruha (ami sztem szintén vagányabb) megtervezése nem lett olyan jól megcsinálva mint a 2002-es filmben.

A szerelmi szál is nagyon jó lett, nyoma sincs a trilógia nyálasságának. Ben bácsi és May néni is szimpatikusabb.

Már nagyon várom a második részt, remélem azt is Marc Webb rendezi.

2012. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BERTALAN11 válasza:
háát remélem lesz 2. rész mert nekem nagyon bejött a csodálatos pókember nagyon élvezem volt pár drámai akciós és vicces jelenetek amik nagyon imádtam szívesen megnézném mégegyszer ha már kijött dvd-re :DDD
2012. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó és nagyon szép volt, főleg 3D-ben... :)
2012. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nirata ***** válasza:
48%

Szerintem is sokkal jobb feldogozás mint az előző trilógia!


Peter-t mint pókembert jobban bemutatja, a két énje között jobb az átmenet

és persze nincs benne Mary Jane,helyette a helyes Gwen Stacy van

2013. márc. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!