Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok nekem olyan sorozat...

Mondanátok nekem olyan sorozatokat, amiket tényleg érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Tudom ezt a kérdést kb hetente egyszer felteszik, de legyetek szívesek írni a sorozat címén kívül egy kis összegzést, hogy ti miért szeretitek, szóval ilyen kis kedvcsinálót. Bármilyen műfajban írhattok, ha valóban jók.
2012. aug. 14. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudorok

- sorozat -

(The Tudors, 2007) [link]



Borgiák

- sorozat -

(The Borgias, 2011) [link]


Deadwood

- sorozat -

(2004) [link]


Totál szívás

- sorozat -

(Breaking Bad, 2008) [link]

2012. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szökés, ha akcióra vágysz. Szerintem nagyon izgalmas film, mindig történik benne valami, a címéről nem is gondolnád mennyi minden van benne.
2012. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Supernatural Természetfeletti lényekről és két testvérről szól nagyon Jó!!
2012. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Fringe is nagyon jó kis sorozat.(hát ilyen tudományos fantasztikus kategóriába sorolnám)

Az X-Akták (Szintén jó Sc-fi sorozat)

2012. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Aelyon ***** válasza:
Game of Thrones, The Walking Dead, Sherlock.
2012. aug. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

workaholics-munka hősei: 3 idiótáról szól akik minden hülyeséget megcsinálnak. én nagyon szeretem.


new girl-új lány: egy csaj beköltözik 3 pasihoz ... nekem nagyon tetszett:D


how i met your mother- igy jártam anyátokkal: ez is jó sorozat de az első kettő jobb.

2012. aug. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

House M.D. - kórház sorozat, én 3. évadnál tartok. Nekem nagyon bejön. A lényeg hogy a főszereplő Gregory House egy orvos aki különleges betegeket gyógyít, akiknek olyan betegségük van aminek gyógymódjára nehéz rájönni. Plusz még House történetét is követheted.


Ki vagy, doki? - Sci-fi, 2 részre bontható, régi és új. Már 50 éves a sorozat. Egy "Idő ura" nevű fajból származik a Doktor és sokszor megmenti a világot. Sok humor van benne.


Hősök - azt hiszem Sci-fi, de ebben nem vagyok biztos. A földön néhány ember szuper-erőt kap. Sokan aztmondják nem jó de én szeretem.


Dexter - Krimi, A főszereplő (Dexter) egy rendőrségen dolgozik vérvizsgáló ként de egyszerre ezzel párhuzamosan embereket öl.


Totál szívás - előttem már írták


Simlisek - Vígjáték, van egy vállalkozás ami azzal foglalkozik hogy pénzért tesztelik más vállalatok biztonsági rendszerét.


Nekem most ennyi jut eszembe.

2013. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!