Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen stílusú sorozat a...

Milyen stílusú sorozat a vámpirnaplók?

Figyelt kérdés
Tudom, vámpiros. Azon belül komolyabb, vagy inkább ilyen nyálas alkonyatos?
2012. aug. 16. 21:04
 1/6 RhisiartK ***** válasza:
Röviden: tini dráma, vámpírokkal és egy kis plusz természetfelettivel. Szerintem a True Bloodhoz, vagy a Supernaturalhoz nem ér fel komolyságban. De ez egyéni vélemény. Bár szinte minden természetfelettis sorozatot nézek, de ez nekem túl szappanoperás volt az elején...
2012. aug. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor erősen felejtős. köszi a választ.
2012. aug. 17. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem izgalmas. Ebben is van persze szerelmi háromszög, de egyáltalán nem mondanám nyálasnak. Nincs benne olyan szenvedős csöpögés, mint az alkonyatban. Pörgős, izgalmas (vagy legalábbis az első 2 évad, a 3.-at kicsit elcseszték). Én ajánlom Neked. Az első pár rész még nem túl jó, de aztán belelendülnek. :)
2012. aug. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
van olyan jó mint az angel?
2012. aug. 18. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Szerintem olyan jó nincs. Nem rossz, de inkább azt mondanám rá, hogy más. Tinisebb, de a sztorija az jó. Eléggé összeszedett, jól felépített (az első 2 évad legalábbis). Szerintem nézz meg belőle 2-3 részt, aztán majd meglátod, hogy tetszik-e.
2012. aug. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, a 3. évad magasan viszi...

Nos, ha elkezded nézni, az elején még nem fog megfogni túlzottan, mert még ott van a (kissé) tinis hangulat, de fokozatosan egyre jobb lesz. Majd nagyon jól játszanak az érzésekkel, tetszik, hogy simán megölnek hirtelen egy új vagy régi szereplőt, hogy kiváltja belőlem azt, hogy megszeressem a főgonoszt, vagy épp mindig más legyen a "kedvencem". Kevés sorozat képes erre, tehát ajánlom.

2012. okt. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!