Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potteres kérdés?

Harry Potteres kérdés?

Figyelt kérdés

1.Az utolsó filmben,mért néz ki máshogy a Roxfort mint eddig?

Gondolok itt a Viaduktra,ami eddig az iskola másik szárnyát kötötte össze a főbejárattal.Itt teljesen előre fele van.

2.Hová tűntek a mozgó lépcsők?Mert az utolsó részben sima lépcsők vannak.

3.Hermione szüleivel mi lesz?Vissza nyerik az emléküket?


2012. aug. 17. 22:35
 1/2 1sajtburger ***** válasza:
0%

1. nekem nem tűnt fel ,de nem is volt lényeges.

2. nem tudom te mennyire értékelnéd ,vagy vennéd komolyan a filmet ha mindenki rohan ,mint a nem normális ,hogy harcoljon Voldemorttal erre hirtelen két lépcső poénból elirányítaná őket a pic*ába. :'D

3. kérdezd J.K. Rowlingot... -.-

olyan értelmetlen dolgokat kérdezel...mármint lényegtelen nem? ez csak egy film. :)

2012. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1.mert az első 2 részt leszámítva minden rész másmilyen látványilag.

2.érezték,hogy abban a helyzetben nem lenne illendő szórakozniuk,és ahogyan a szobrok,úgy az egész kastély,benne a lépcsők is a védőket segítették.

3.igen.leveszi róluk a búbájt.

még valahol olvastam,jk adott ki egy pár soros lezárást a karakterekről.

pl ilyeneket,hogy umbridget felelőségre vonták és az azkabanban halt meg stb.ott írtak h szüleiről is.

2012. aug. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!