Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potteres kérdés! Bővebbe...

Harry Potteres kérdés! Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Szerintetek a 7.részben Ron és Hermione, hogy jöttek fel a kamrából?Miközben a kastély ostroma volt és lementek a baziliszkusz fogért.

Hopponálni gondolom nem tudtak, meg az ostrom alatt szerintem még több védelmi pajzs lehetett. Ti mit gondoltok?

Légyszi olyanok írjanak akik olvasták is a könyvet!:)


2012. ápr. 10. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy rémlik a könyvből, hogy mikor Harry meglátja őket közeledni, akkor írják, hogy seprű és baziliszkusz fog van náluk. Tehát vittek magukkal seprűt.
2012. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Majd el akarom olvasni megint mert vannak ilyen homályosabb részletek.:)

2012. ápr. 10. 15:59
 3/8 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést nemrég tették fel. Két elméletem van:

1. Invito seprű

2. A kastély ostroma közben a védőbűbájok hatástalanok voltak, így lehetett hopponálni.

2012. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem láttam a kérdést, akkor nem tettem volna fel:D

csak erről beszélgettünk szünetben a suliban és gondoltam megkérdezem:)

igen, lehet, hogy miután a védőbűbájok már nem működtek(tehát mikor betörtek a roxfort területére) akkor megszűnt ez a hopponálás-gátló bűbáj is.

2012. ápr. 10. 22:38
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Első vagyok. Számomra az a leghomályosabb a Harry Potterben, hogy ha simán visszanövesztenek emberi csontokat a testbe, halálos vágásokat forrasztanak össze, minden méreg ellen van ellenszer, tehát minden bajra van megoldás, akkor Harry miért szemüveges végig? Egy egyszerű szemkorrekciós varázst nem képesek kifejleszteni???
2012. ápr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Doruss ***** válasza:
Előző: ez jó, erre én még nem is gondoltam :D de szerintem nem akarta volna az író megjavítani Harry szemét mert az a szemüveg már annyira tipikus, a védjegye :D
2012. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ezen én is gondolkoztam...elég gyenge a szemem és eszembe jutott milyen jó lenne ha varázsló lennék és simán megjavulhatna...aztán beugrott h harry is szemüveges..:D
2012. ápr. 11. 20:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Dumbledore is szemüveges. :D
2012. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!