Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem folytatják a Soul...

Miért nem folytatják a Soul Eater nevű anime sorozatot?

Figyelt kérdés
nemrég el kezdtem nézni és nagyon csalódott voltam mikor az 51. résznek is vége volt!többet vártam!:/ és nem is áll szándékukban folytatni?mert az animékben általában úgy van hogy miután egy fő ellenséget legyőznek jön a másik:S

2012. aug. 23. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, minden jel arra mutat, hogy nem fogják folytatni, az 51. volt a final episode. De Soul(Death Scythe-é vált.)-nak a történetét folytatják mangába, olvasd azt.
2012. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az animesorozat csak a 38. részig követi a mangát, ah olvasod, onnan kezdd. 1000x jobb, mint az anime.
2012. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha vége lessz a mangának , majd valamikor egyszer akkor biztos csinálnak 1 befejezést neki , de az nem mostanában lessz .

Amúgy a mangáját én is ajánlom nagyon jó!

2012. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát... Én tudok egy mangát amit csak most kezdtek el fordítani és a Soul Eaterhez kapcsolódik (igaz a főszereplők megváltoztak és stb...) a neve Soul Eater Not
2012. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)és az ajánlottakat majd megkeresem:)
2012. aug. 29. 03:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!